Lampy zewnętrzne LED

Lampy zewnętrzne LED – ze względu na środowisko & rachunek za prąd

Na zewnątrz ściemniło się, a więc oczywiście włączamy światło – przynajmniej w tym pomieszczeniu, w którym właśnie przebywamy. Jednakże nie tylko we wnętrzach jest potrzebne sztuczne światło, ale także na zewnątrz. Do tego celu lampy zewnętrzne LED to dobry wybór. W szczególności na dużych działkach liczba lamp zewnętrznych szybko może osiągnąć liczbę dwucyfrową. Aby rachunek za prąd nie wzrastał niepotrzebnie do bezgranicznego poziomu, właściciel domu powinien zdecydować się na możliwe energooszczędne oświetlenie zewnętrzne.

Zalety lamp zewnętrznych LED

Diody świecące lamp zewnętrznych LED mają tę zaletę, że można dzięki nim zaoszczędzić do 90 procent energii. Inaczej niż żarówki energooszczędne, które zawierają nieznaczną ilość rtęci, żarówki LED mogą być utylizowane z odpadami domowymi. Do utylizacji żarówek energooszczędnych istnieją bowiem oddzielne punkty zbiórki. Co prawda cena nabycia lamp zewnętrznych LED może być trochę wyższa, ale w końcu te koszty amortyzują się. Żarówki LED lamp zewnętrznych są dosyć wytrzymałe a także trwałe i dlatego relatywnie nie wymagają konserwacji. Do podstawowych zalet lamp zewnętrznych należy przede wszystkim to, że zapewniają wystarczającą jasność i tym samym większe bezpieczeństwo. Na nie oświetlonej działce można łatwo coś przeoczyć, nieszczęśliwie przewrócić się i zranić. Lampy zewnętrzne LED mogą pomóc ograniczyć to niebezpieczeństwo wypadku.

Lampy zewnętrzne dla każdego

Jak wiadomo, nie dyskutuje się o gustach. Przy tej różnorodności lamp zewnętrznych LED nie jest to także w ogóle konieczne. Dostępne są najróżniejsze typy wykonania: lampy przydrożne lub oprawy wpuszczane w podłoże – także w kształcie solarnych latarni, lamp do oczek wodnych lub słupków. Znajdą się więc lampy zewnętrzne LED dla każdego.

  • 540.000 produktów w magazynie
  • 30-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 500 zł
22 307 14 83

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.12.2019.