Słupki oświetleniowe LED

Lampy zewnętrzne LED do ogrodu i przed dom

Lampy zewnętrzne LED są coraz częściej stosowane. Mają one wiele zalet: niemal nie wymagają konserwacji, zużywają stosunkowo mało energii i mają niezmiernie długi okres użytkowania. Żarówki LED wytrzymują od 30 000 do 50 000 godzin. To odpowiada dziesięciu latom pracy ciągłej. Te zalety predestynują lampy zewnętrzne LED do montażu w miejscach nieprzystępnych, np. jako oświetlenie dziedzińca umieszczone wysoko na ścianie domu lub jako oprawy wpuszczane przy ścieżkach lub stawach ogrodowych. Lampy LED różnego rodzaju cieszą się coraz większą popularnością i są one obecnie dostępne w wielu wariantach konstrukcyjnych.

Bezpieczne i oszczędne oświetlenie zewnętrzne ze słupkami oświetleniowymi LED

Słupki oświetleniowe stanowią powszechnie stosowaną dobrą możliwość bezpiecznego oświetlenia wjazdów na dziedziniec, dróg dojazdowych lub także parkingów. Nie są one tak wysokie jak latarnie, ale także nie są tak niskie jak lampy na cokół. Światło słupka oświetleniowego pada na oświetlaną powierzchnię z wysokości około 1 do 1,5 m. Ważne jest, żeby światło każdego słupka oświetleniowego nie oślepiało i najlepiej aby skierowane było do dołu na drogę lub plac. Za to odpowiadają systemy optyczne, które są wbudowane w oprawę i zapewniają sterowanie światłem.
Wiele słupków oświetleniowych jest wyposażonych w halogeny lub świetlówki kompaktowe. Jednakże szczególnie oszczędne są słupki oświetleniowe LED. Małe świecące diody wytrzymują ok. 30.000 do 50.000 godzin i tym samym nie wymagają większej konserwacji. Także zużycie prądu ogranicza się do ułamkowej części tego, co zużywają tradycyjne żarówki.

Przydatni pomocnicy - czujniki ruchu & Co.

Ponieważ żarówki LED są odporne na częste włączanie, które zupełnie im nie szkodzi, słupki oświetleniowe LED są jakby stworzone do wyposażenia ich w czujnik ruchu. Czujnik ruchu zapewnia, że światło na zewnątrz domu włącza się tylko wtedy, kiedy jest naprawdę potrzebne. Słupek oświetleniowy LED posiadający czujnik ruchu, powinien także mieć czujnik zmierzchowy, ponieważ jest on odpowiedzialny za to, żeby lampa przełączyła się w tryb "czuwania". Jeżeli nie ma określonego poziomu jasności, czujnik ruchu jest aktywny i reaguje na ruch.

Drodzy Klienci, w tym tygodniu czas oczekiwania na połączenie z konsultantem może się wydłużyć. Bardzo prosimy o wyrozumiałość. Prosimy o wysyłanie zapytań poprzez nasz  formularz kontaktowy .

22 307 14 83

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.12.2019.