Kinkiety mosiężne/złote

Polecane produkty w tej kategorii

  Kinkiety złote i kinkiety mosiężne

  Szlachetny akcent na wysokości oczu

  Złoto to prawdziwa atrakcja! Zawsze przyciąga wzrok, szczególnie, jeśli znajduje się na tle subtelnych odcieni bieli, jasnej szarości lub eleganckiej czerni. To idealne kolory dla lampy ściennej w kolorze złota i mosiądzu! Wysokość montażu na wysokości oczu sprawia, że po prostu nie da się nie zauważyć tych stylowych elementów wyposażenia wnętrza.

  złoty kinkiet
  mosiężny kinkiet

  Jak wyglądają nowoczesne kinkiety w kolorze złota i mosiądzu?

  Szlachetne połączenie: współczesna lampa ścienna w kolorze złota lub mosiądzu jawi się w eleganckiej czerni lub bieli oraz w nowych, geometrycznych formach. Modne są okrągłe kształty z interesującymi detalami. Nowoczesny charakter nadają lampom również formy kwadratu i prostokąta.

  Jaka lampa ścienna sprawia wrażenie najbardziej retro?

  W eleganckich hotelach zapewniają stylowe oświetlenie korytarzy – dlaczego nie miałyby się sprawdzić w prywatnych czterech ścianach? Złote i mosiężne kinkiety w stylu retro mają błyszczącą podstawę ze zdobieniami oraz tekstylny klosz. Dostępne są również kunsztowne modele szklane oraz klasyczne formy świecznika.

  Czy dostępne są złote kinkiety autorstwa znanych projektantów?

  Oczywiście połączenie złota lub mosiądzu z formą kinkietu pobudza również kreatywność designerów.

  Na przykład Ernesto Gismondi zaprojektował dla firmy Artemide znaną na całym świecie lampę Miconos, Gigi Ranica jest autorem lampy Buchi dostępnej w ofercie firmy Knikerboker, a Michael Anastassiades stworzył wersję ścienną legendarnej, minimalistycznej serii lamp IC marki FLOS.

  kinkiet mosiezny
  kinkiet zloty
  kinkiet zloty

  Na jakiej wysokości powinna wisieć lampa ścienna?

  Większość kinkietów posiada klosz zamknięty z przodu i rozsyła światło pośrednio na boki. Eliminuje to efekt oślepiania – i pozwala maksymalnie wyeksponować lampę. Zalecana wysokość montażowa wynosi 5 cm powyżej poziomu oczu, a więc z reguły pomiędzy 1,70 m a 1,80 m.

  zloty kinkiet

  Aby uzyskać więcej informacji na temat kinkietów złotych i mosiężnych lub innych zagadnień związanych z oświetleniem, wystarczy zadzwonić do naszego zespołu doradców pod numer telefonu 22 307 14 83 lub użyć formularza kontaktowego.

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 50-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

  Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

  Zarejestruj się do newslettera i profituj!

  90 Rabatu

  * kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 550 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.