Kinkiety mosiężne/złote

Kinkiety & lampy ścienne w kolorze złota i mosiądzu

Możliwości stosowania lamp ściennych są zasadniczo bardzo różnorodne: mogą tworzyć akcenty świetlne, uzupełnić oświetlenie podstawowe lub efektownie podkreślać poszczególne przedmioty, na przykład obrazy. Złota lub mosiężna lampa ścienna wyróżnia się przy tym nie tylko funkcjonalnością, lecz jednocześnie urzeka jako ozdoba, która nadaje każdemu wnętrzu ekskluzywną atmosferę - to perfekcyjne połączenie funkcji i elegancji.

Mosiężne i złote lampy ścienne do stylowego wnętrza

Ten kto chciałby w swoim domu stworzyć efektowne akcenty świetlne, najlepiej zrobi wybierając złotą lub mosiężną lampę ścienną. Mosiądz jest znany już od trzeciego tysiąclecia przed naszą erą i podoba się ze względu na swój kolor podobny do złota. Złoto, które w języku indogermańskim znaczy „błyszczący” lub „żółty”, należy do pierwszych metali obrabianych przez człowieka i jest popularne już od tysiącleci. Przede wszystkim ze względu na swój trwały połysk złote lampy ścienne są szlachetnym i pożądanym przedmiotem wyposażenia wnętrz.

Mosiądz i Złoto dla każdego gustu

Nasza oferta obejmuje nie tylko okazałe złote modele, które nadają się przede wszystkim do podniosłego stylu wyposażenia wnętrz, lecz także dyskretne warianty, nadające każdemu pomieszczeniu właściwy blask, a przy tym nie mające zbyt krzykliwego wyglądu. Ale także mosiężne lampy ścienne pasują do każdego wyposażenia: od klasycznych, rustykalnych przez błyszczące, aż do nadzwyczajnego wzornictwa - nasza oferta obejmuje szeroki asortyment. Czy jest to złota czy mosiężna lampa, rożne opcje mocowania umożliwiają najróżniejsze zastosowanie: złote lub mosiężne lampy wpuszczone bezpośrednio w ścianę mają dyskretny wygląd i są tak samo dostępne, jak te z dowolnie odchylanym ramieniem, nadające się także jako oświetlenie do czytania, oraz nowoczesne warianty o przejrzystych kształtach. Wszystkie złote i mosiężne lampy ścienne oznakowane jako klasa premium, stanowią gwarancję szczególnie wyrafinowanego wyglądu.

  • 750.000 produktów w magazynie
  • 60-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł
22 307 14 83

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.03.2021.