Czujnik ruchu

Czujniki ruchu – niech stanie się światłość

Czujniki ruchu są praktyczne, oszczędzają prąd i poprawiają bezpieczeństwo. Czujniki ruchu są pożądanymi pomocnikami na przykład wtedy, gdy wraca się do domu z zakupów i brak jest "wolnej ręki", żeby nacisnąć włącznik światła.

Pożądane we wnętrzach i na zewnątrz: Czujniki ruchu

W połączeniu z oświetleniem zewnętrznym także czujniki ruchu poprawiają bezpieczeństwo, ponieważ nikt już nie będzie mógł zbliżyć się niepostrzeżenie do domu, bez nagłego ukazania się w pełnym świetle. Oświetlenie zewnętrzne wyposażone w czujniki ruchu zapewnia bezpieczeństwo także samym mieszkańcom domu, ponieważ oświetla miejsca, w których można się potknąć, takie jak np. podesty, stopnie schodów lub przestrzenie gdzie dzieci pozostawiły rozrzucone zabawki - pomagając w ten sposób zapobiegać ewentualnym wypadkom. Dzięki czujnikowi ruchu można więc zaoszczędzić sobie szukania po omacku włącznika światła czy klucza do drzwi wejściowych. Jest on więc wszechstronnie utalentowanym sprzętem o wielu zastosowaniach, nieograniczających się jedynie do przestrzeni zewnętrznej. Oczywiście czujniki ruchu znamy przeważnie z zakresu stosowania z oświetleniem zewnętrznym, jednak także w domu mogą one być bardzo pomocne.

Oszczędność energii dzięki czujnikom ruchu

Wewnątrz domu lampy z czujnikami ruchu nadają się na przykład do oświetlenia spiżarni, korytarzy lub przejść. Wchodząc do tych pomieszczeń często ma się zajęte ręce, a mimo to od razu robi się w nich jasno. Światło włącza się tylko wtedy, kiedy jest rzeczywiście potrzebne. Niepotrzebne koszty za prąd powstają często także dlatego, że zapominamy wyłączyć światła. Po wyjściu z pomieszczenia, światło ponownie wyłącza się automatycznie po określonym czasie. A więc także pod względem oszczędności energii czujniki ruchu są jak najbardziej rozsądnym zakupem.

  • 750.000 produktów w magazynie
  • 60-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł
22 307 14 83 Usługa

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.03.2021.