Czujnik ruchu

Polecane produkty w tej kategorii

  Czujniki ruchu – niech stanie się światłość

  Czujniki ruchu są praktyczne, oszczędzają prąd i poprawiają bezpieczeństwo. Czujniki ruchu są pożądanymi pomocnikami na przykład wtedy, gdy wraca się do domu z zakupów i brak jest "wolnej ręki", żeby nacisnąć włącznik światła.

  Pożądane we wnętrzach i na zewnątrz: Czujniki ruchu

  W połączeniu z oświetleniem zewnętrznym także czujniki ruchu poprawiają bezpieczeństwo, ponieważ nikt już nie będzie mógł zbliżyć się niepostrzeżenie do domu, bez nagłego ukazania się w pełnym świetle. Oświetlenie zewnętrzne wyposażone w czujniki ruchu zapewnia bezpieczeństwo także samym mieszkańcom domu, ponieważ oświetla miejsca, w których można się potknąć, takie jak np. podesty, stopnie schodów lub przestrzenie gdzie dzieci pozostawiły rozrzucone zabawki - pomagając w ten sposób zapobiegać ewentualnym wypadkom. Dzięki czujnikowi ruchu można więc zaoszczędzić sobie szukania po omacku włącznika światła czy klucza do drzwi wejściowych. Jest on więc wszechstronnie utalentowanym sprzętem o wielu zastosowaniach, nieograniczających się jedynie do przestrzeni zewnętrznej. Oczywiście czujniki ruchu znamy przeważnie z zakresu stosowania z oświetleniem zewnętrznym, jednak także w domu mogą one być bardzo pomocne.

  Oszczędność energii dzięki czujnikom ruchu

  Wewnątrz domu lampy z czujnikami ruchu nadają się na przykład do oświetlenia spiżarni, korytarzy lub przejść. Wchodząc do tych pomieszczeń często ma się zajęte ręce, a mimo to od razu robi się w nich jasno. Światło włącza się tylko wtedy, kiedy jest rzeczywiście potrzebne. Niepotrzebne koszty za prąd powstają często także dlatego, że zapominamy wyłączyć światła. Po wyjściu z pomieszczenia, światło ponownie wyłącza się automatycznie po określonym czasie. A więc także pod względem oszczędności energii czujniki ruchu są jak najbardziej rozsądnym zakupem.

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 30-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

  Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

  Zarejestruj się do newslettera i profituj!

  40 Rabatu

  * kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 300 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.