Oświetlenie akcentujące na targach
DOBRE OŚWIETLENIE JEST KLUCZEM DO UDANEGO STOISKA TARGOWEGO

Oświetlenie wystawowe

Prawidłowo dobrane oświetlenie przyciąga uwagę klientów do stoiska i eksponuje prezentowane produkty w korzystny sposób. Celem wysokiej jakości oświetlenia stoiska targowego jest skłonienie klientów do odwiedzenia i nawiązania kontaktu oraz optymalizacja sprzedaży. Aby to osiągnąć, nasi projektanci oświetlenia wykorzystują zaawansowaną koncepcję oświetlenia produktów w połączeniu z oświetleniem ogólnym.

Czym jest oświetlenie akcentujące?

Oświetlenie akcentujące jest definiowane jako ukierunkowanie oświetlenia na poszczególne obiekty. Dzięki znacznie wyższemu strumieniowi świetlnemu względem oświetlenia otoczenia i wysokiej wartości CRI, uzyskuje się silne kontrasty, mocne cienie, a tym samym trójwymiarowe modelowanie obiektów z zachowaniem nasyconych, nieprzekłamanych i mocnych kolorów.

Czego potrzeba do oświetlenia stoiska targowego?

Systemy szynowe

Systemy szynowe są bezkonkurencyjne pod względem elastyczności.

Po montażu wszystkie oprawy można precyzyjnie dostosować do sytuacji na stoisku targowym bez konieczności wykonywania dodatkowych prac instalacyjnych.

Szyna 3-fazowa jest najbardziej uniwersalną opcją, również pod względem możliwości sterowania oświetleniem bez WiFi i inteligentnych rozwiązań, a także umożliwia tworzenie różnych scenariuszy świetlnych za pomocą jednego systemu.

Systemy szynowe srebrne
Reflektory i światła punktowe

Reflektory wystawowe

Reflektory wystawowe to jeden z podstawowych elementów oświetlenia stoisk targowych. Montuje się je na szynach lub kratownicach. Energooszczędne, jednorodne i mocne światło zapewniają reflektory LED, które coraz częściej wypierają z rynku inne technologie oświetleniowe.

Reflektor zewnętrzny LED

Zewnętrzne reflektory LED są idealnym rozwiązaniem do oświetlenia akcentującego i punktowego ścian oraz obiektów. Produkty mogą być montowane na sufitach, ścianach lub podłogach, dzięki czemu są wszechstronne. Dzięki zmianom kolorów (w zależności od użytego produktu) można tworzyć indywidualne scenariusze oświetleniowe oraz personalizować wizerunek firmy za pomocą kolorów firmowych.

Kolorowe reflektory zewnętrzne LED
Srebrne oświetlenie gablot

Oświetlenie gablot i witryn

Wyjątkowe produkty prezentowane są efektywnie w gablotach wystawowych, na przykład nowa elektronika, biżuteria lub akcesoria o charakterze lifestylowym. Odpowiednie oświetlenie sprawia, że dany artykuł przyciągnie więcej uwagi.

Oświetlenie ekspozycyjne

Ze względu na uniwersalność i prosty montaż, oświetlenie ekspozycyjne jest popularnym rozwiązaniem do oświetlania stoisk targowych. Oprawy wyposażone są w zacisk śrubowy na końcu wysięgnika, który umożliwia szybkie i stabilne mocowanie do ścianek stoiska targowego.

Oświetlenie ekspozycyjne czarne
Lampy wiszące srebrne

Lampy wiszące

Lampy wiszące podkreślają poszczególne strefy, na przykład centralny stół prezentacyjny, obszar recepcji lub obszary przeznaczone do prowadzenia negocjacji. Lampy wiszące przyciągają wzrok dzięki swojemu podwieszeniu, a tym samym nadają stoisku targowemu minimalistyczny lub designerski wygląd.

Podświetlane meble

Podświetlane meble to coraz popularniejszy wariant oświetlenia targowego. Ich zaletą jest przede wszystkim umiejętne połączenie oświetlenia z meblami, dzięki czemu nie marnuje się przestrzeni, zwłaszcza jeśli chodzi o powierzchnię stoiska targowego. Z drugiej strony, elementy te są wielokrotnego użytku i logistycznie łatwe w transporcie. Ponadto podświetlane meble przyciągają uwagę odwiedzających targi, a tym samym potencjalnych klientów.

Podświetlane krzesła i stoły białe
Top kategorie

Lampy do oświetlenia stoisk targowych

Dobre oświetlenie wymaga profesjonalnej porady

Kontakt

Przetwarzanie danych wynikające z korzystania z formularza kontaktowego odbywa się zgodnie z polityką prywatności.

Ceny RRP (Recommended Retail Price) odpowiadają sugerowanym przez producenta cenom detalicznym produktu.
Ceny zawierają 23 % podatku VAT. Do ceny należy doliczyć koszty dostawy.

© 2024 Lampenwelt GmbH