Dekoracje bożonarodzeniowe zewnętrzne

Polecane produkty w tej kategorii

  Ozdoby świąteczne na zewnątrz

  Świąteczny nastrój w ogrodzie, na tarasie lub balkonie

  Jakie ozdoby świąteczne są dostępne?

  Oświetlenie świąteczne co roku stanowi istotny element. Moda na kolorowe oświetlenie zagościła również w tematyce świątecznej. Lampy z kolorowym światłem wprowadzają świąteczny nastrój w ogrodzie, na tarasie czy balkonie i sprawiają, że serca miłośników dekoracji biją szybciej zgodnie z rytmem zmiany barw.

  Ostatnim krzykiem mody są stylizowane dekoracje choinkowe ustawiane na zewnątrz. Coraz powszechniejsze są nie tylko sylwetki i węże świetlne montowane np. na balustradach, ale przede wszystkim ogromne choinki XXL, których rdzeniem jest maszt flagowy, do którego przymocowana  jest siatka świetlna tworząca kształt drzewka – taka dekoracja zdecydowanie przyciąga wzrok!

  Co roku gwiazdy betlejemskie pojawiają się w coraz to nowych wersjach, od miniaturowych gwiazdek aż po duże gwiazdy 18-ramienne. Atrakcyjną koncepcję oświetlenia dopełniają świecące kule, np. z drutu, które doskonale nadają się do użytku przez cały rok.

  Gwiazda xxl dekoracja
  Choinka Fairybell na maszcie 150cm
  Galax kula świetlna LED 30cm

  Jaki stopień ochrony IP jest wymagany w przypadku ozdób świątecznych na zewnętrz?

  Dekoracje bożonarodzeniowe zewnętrzne również należą do oświetlenia zewnętrznego i dlatego wymagają wyższego stopnia ochrony ze względu na warunki atmosferyczne, szczególnie zimą. Większość ozdób choinkowych na zewnątrz ma stopień ochrony IP44, przez co jest chroniona przed wodą rozpryskową i ciałami obcymi o grubości ≥ 1 mm.

  Drzewko świetlne led 90cm
  Wąż świetlny LED z czujnikiem 6m

  Na co jeszcze należy zwrócić uwagę planując dekoracje bożonarodzeniowe na zewnątrz?

  Zgodnie z wymogami prawnymi oświetlenie świąteczne nie może być jaśniejsze, niż oświetlenie drogowe. Ogólnie rzecz biorąc, najważniejsze jest, aby zbyt duża ilość lub niewłaściwe rozmieszczenie ozdób świątecznych nie przeszkadzały dla sąsiadów. Dodatkowo należy pamiętać, iż od 22:00 do 6:00 obowiązuje cisza nocna – w tych godzinach ozdoby świąteczne nie powinny być włączone na tryb migający lub wydawać głośnych dźwięków.

  W przypadku dodatkowych pytań na temat dekoracji świątecznych prosimy o kontakt za pomogą: formularza kontaktowego.

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 50-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

  Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

  Zarejestruj się do newslettera i profituj!

  90 Rabatu

  * kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 550 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.