Sklep z lampami i oświetleniem
Our purpose WE ENHANCE PEOPLE'S WELL-BEING

Oświetlenie zmienia wygląd wnętrza - sprawia, że pomieszczenie zyskuje wyjątkowy klimat, staje się przytulne, pobudza do działania i zwiększa wydajność pracy. Oświetlenie wpływa na samopoczucie - może działać uspokajająco lub stymulująco. Oświetlenie jest czymś fascynującym. Tę wspaniałą atmosferę można przenieść do własnego wnętrza! Oferujemy pomoc w doborze odpowiedniego oświetlenia - zarówno pod względem wzornictwa, jak i jasności oraz barwy światła. Wysyłka, jak również, w najgorszym wypadku, zwroty są nieskomplikowane i realizowane w krótkim czasie. Oferujemy wszystko, co jest potrzebne, aby cieszyć się magią oświetlenia!

Gwarancja jakości usług

Firma Lampenwelt powstała jako niewielkie przedsiębiorstwo garażowe i stała się wiodącym europejskim specjalistą w branży oświetleniowej, obecnie sklep Lampy.pl posiada ponad 50.000 pozytywnych opinii i przeszło 285.000 zadowolonych klientów.

Europejski lider oświetleniowy

Europejski lider
oświetleniowy

Ponad 1,2 mln artykułów

Ponad 1.200.000 artykułów

Inspiracje, trendy i porady

Inspiracje, trendy
i porady

Dogodne metody płatności

Dogodne
metody płatności

Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne doradztwo

Dostawa gratis przy minimum zakupowym 300 zł

Dostawa gratis od
300 zł

Bezpłatny zwrot towaru w ciągu 30 dni

Bezpłatny zwrot towaru
w ciągu 50 dni

Ponad 50.000 pozytywnych opinii

Ponad 50.000 pozytywnych opinii

Ponad 285.000 zadowolonych klientów

Ponad 285.000
zadowolonych klientów

Zrównoważony rozwój

Zrównoważony
rozwój

Szeroki asortyment od produktów podstawowych do premium

Szeroki asortyment
dla każdego

Zakupy 24h na dobę

Zakupy 24h
na dobę

Zarząd

Vanessa Stützle

Vanessa Stützle od 2023 roku pełni funkcję CEO w firmie Lampenwelt GmbH. Ponadto jest prezesem Grupy LUQOM. Poza strategią grupy odpowiada za marketing, sprzedaż, CRM, platformy sprzedażowe i komunikację. Posiada szerokie doświadczenie w budowaniu cyfrowych modeli biznesowych.

David Doust

David Doust pełni funkcję Co-CEO w Lampenwelt GmbH i jest odpowiedzialny za dział marketingu, zarządzanie sklepami i klientami biznesowymi (B2B). Z Lampenwelt związany jest od 2018 r. Ma wieloletnie doświadczenie w sprzedaży online i marketingu.

Ales Drabek

Ales Drabek zajmuje stanowisko CIO i jest członkiem zarządu Lampenwelt GmbH. Jest odpowiedzialny za dział technologii i danych oraz dział zarządzania produktami, z firmą Lampenwelt związany jest od sierpnia 2021 r. Wcześniej zajmował rozmaite kierownicze stanowiska w międzynarodowych sieciach handlowych.

Historia

 • VANESSA STÜTZLE JAKO CEO

  Vanessa Stützle - CEO Grupy Luqom, obejmuje od stycznia 2023 rolę prezesa w firmie Lampenwelt.

 • KOLEJNE BIURO FULDA II

  Lampenwelt otwiera swoją drugą lokalizację w centrum miasta dla pracowników działu obsługi klienta.

 • BIURO W FULDZIE

  W samym centrum Fuldy, położonej w środkowej części Niemiec, powstało nowe biuro, w którym dominuje loftowy klimat.

 • ROZWÓJ

  W 2020 r. firma Lampenwelt osiągnęła ponad 180 mln euro obrotu i otworzyła nowe sklepy internetowe w Czechach i Słowacji z biurem w Pradze.

 • KOLEJNE ODDZIAŁY

  Sklep internetowy został z powodzeniem wzbogacony o rozwiązania B2B i umożliwia także klientom biznesowym kompleksową obsługę.
  W 2019 r. zostały także otwarte dalsze oddziały na terenie Niemiec stacjonujące w Berlinie, Düsseldorfie i Dortmundzie.

 • 3i, PROJECT A VENTURES I LUQOM

  Korzystając ze wsparcia inwestora klasy średniej 3i oraz inwestora operacyjnego venture capital Project A, możliwy jest dalszy rozwój know-how w zakresie e-commerce, co pozwoli na skuteczne umocnienie pozycji Lampenwelt w całej Europie na dłuższą metę.
  Od 2017 roku LUQOM GmbH działa jako spółka macierzysta Lampenwelt GmbH.

 • OTWARCIE CENTRUM LOGISTYCZNEGO

  Uruchomione zostało pierwsze centrum usługowo-logistyczne o powierzchni 3 500 m². W wyniku rozbudowy w kolejnych latach centrum logistyczne osiągnęło powierzchnię około 15 000 m².

 • MIĘDZYNARODOWOŚĆ

  Po rozszerzeniu działalności na Austrię i Szwajcarię, uruchomiono pierwszy sklep internetowy we Francji. Następnie powstały sklepy internetowe w całej Europie.

 • OD PLATFORMY SPRZEDAŻOWEJ PO WŁASNĄ STRONĘ INTERNETOWĄ

  Uruchomiono pierwszą własną platformę internetową i tym samym uczyniono pierwszy krok w kierunku profesjonalnego handlu internetowego.

 • POCZĄTEK EUROPEJSKIEGO SUKCESU

  W 1999 r. Thomas Rebmann rozpoczął sprzedaż lamp i oświetlenia w swoim garażu w Schlitz w środkowych Niemczech.

Zrównoważony rozwój

Zrównoważony rozwój uwzględnia kompleksowe, ekologiczne działanie we wszystkich obszarach działalności, począwszy od dbałości o środowisko, poprzez produkcję, aż po współpracę z pracownikami, partnerami i klientami. Zostało to uwzględnione w założeniach, które mają być wdrożone do 2025 r.

Dbałość o środowisko

Firma Lampenwelt dąży do zmniejszenia ryzyka związanego ze zmianami klimatycznymi poprzez znaczne ograniczenie emisji CO2. Aby to osiągnąć, m.in. flota pojazdów została zastąpiona pojazdami elektrycznymi, został również zamontowany system fotowoltaiczny, który pokrywa około połowy zapotrzebowania na energię elektryczną w centrum logistycznym. Pozostałe zapotrzebowanie zostaje pokryte z zielonej energii elektrycznej, która jest wytwarzana z odnawialnych źródeł energii.

Zrównoważony rozwój

Produkt

Firma dąży do zwiększenia rozwoju i sprzedaży produktów wytwarzanych w sposób zrównoważony. Produkty te są zgodne z zasadami RRR (Recycle, Repair, Reuse) lub są produkowane w sposób zrównoważony.

Produkt

Współpraca

Firma jest zaangażowana w monitorowanie działalności dostawców marek własnych w zakresie praw człowieka, warunków pracy z uwzględnieniem zasad zrównoważonego rozwoju i wymaga od dostawców przestrzegania zasad zawartych w kodeksie postępowania. Celem jest budowanie partnerstwa z dostawcami produktów, aby wspólnie rozwijać zrównoważone produkty i zrównoważoną działalność.

Współpraca

Więcej informacji na temat zrównoważonego rozwoju

Sprawdź

Praca i kariera

Praca i kariera

Istnieje wiele powodów, dla których warto zatrudnić się w Lampenwelt. Więcej informacji na temat wizji firmy jako pracodawcy i wielu możliwości, jakie daje pracownikom.

Aplikuj teraz

Kultura

Kultura

Największym czynnikiem sukcesu firmy Lampenwelt są jej pracownicy. Dlatego też opracowaliśmy wytyczne dotyczące współpracy i stworzyliśmy kulturę, którą kierujemy się na co dzień.

Sprawdź

Więcej informacji
można znaleźć na stronie firmy

Sprawdź

 • 1.200.000 produktów w magazynie
 • 50-dniowy termin zwrotu towaru
 • dostawa gratis od 300 zł

Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

Zarejestruj się do newslettera i profituj!

90 Rabatu

* kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 550 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.