Gniazdka ogrodowe

Polecane produkty w tej kategorii

  Gniazdka elektryczne

  Od gniazdka wtykowego w formie kamienia do inteligentnego adaptera do gniazdka

  Pozwalają grać na notebooku bez zamartwiania się o akumulator, odpalić grill elektryczny w wybranym miejscu w ogrodzie, podłączyć zewnętrzną lampę stojącą na czas garden party albo po prostu naładować telefon komórkowy – w ogrodzie gniazdka elektryczne są tak samo przydatne jak w pomieszczeniach mieszkalnych

  gniazdko wtykowe

  Co wyróżnia zewnętrzne gniazdko elektryczne?

  Gniazda wtykowe do zastosowań zewnętrznych posiadają wyższy stopień ochrony IP – co najmniej IP44. Koniecznie należy pamiętać o tym, aby nie stosować gniazdek do wnętrz na terenach zewnętrznych.

  Niektóre gniazdka elektryczne do zastosowań zewnętrznych zostały zaprojektowane w taki sposób, aby mogły się dobrze wkomponować w otoczenie. Mogą mieć na przykład formę otwieranego kamienia, który kryje w sobie kilka gniazdek wtykowych.

  Czym jest słupek zasilający?

  Słupek zasilający lub kolumna z gniazdami wtykowymi to zamontowana na stałe stojąca listwa zasilająca do zastosowań na zewnątrz budynków, która wyglądem przypomina słupek oświetleniowy. Istnieją również słupki zasilające z oświetleniem. Takie ogrodowe lampy stojące z gniazdami wtykowymi mają wysoki stopień ochrony IP i stylowy design, np. ze stali szlachetnej.

  gniazdko wtykowe
  gniazdko

  Jakie są możliwości zastosowania programatora czasowego w ogrodzie?

  Dostępne są słupki zasilające z gniazdkami elektrycznymi do zastosowań zewnętrznych wyposażone w wbudowany programator czasowy, który włącza i wyłącza zewnętrzne gniazdka o określonej porze. Można kupić także osobne programatory czasowe na zewnątrz z wyższym stopniem ochrony IP, które umieszcza się w istniejącym zewnętrznym gnieździe wtykowym.

  Jaką rolę pełni zabezpieczenie przed dziećmi w przypadku listwy z gniazdkami elektrycznymi?

  Zabezpieczenie przed dziećmi w gniazdkach elektrycznych w domu chroni zarówno dzieci, jak również zwierzęta przed porażeniem prądem. To konieczne, ponieważ listwy zasilające często znajdują się na podłodze, są więc łatwo dostępne dla ludzi i zwierząt, co w nieodpowiednim użyciu może skutkować porażeniem elektrycznym.

  gniazdko
  gniazdko elektryczne

  Co potrafią inteligentne gniazdka elektryczne?

  Inteligentne gniazdka wtykowe zamieniają ulubioną lampę podłogową w element inteligentnego domu. Wystarczy podłączyć inteligentny adapter do kontaktu, a lampę do adaptera. Od tej chwili podłączoną lampą można sterować za pomocą smartfona.

  Inteligentne gniazda wtykowe oferują wszystkie znane systemy Smart Home.

  Aby uzyskać więcej informacji na temat gniazdek elektrycznych do wnętrz i zastosowań zewnętrznych lub innych zagadnień związanych z oświetleniem, wystarczy zadzwonić do naszego zespołu doradców pod numer telefonu 22 307 14 83 lub użyć formularza kontaktowego.

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 50-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

  Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

  Zarejestruj się do newslettera i profituj!

  90 Rabatu

  * kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 550 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.