Lampy stołowe marki Artemide

Lampy stołowe marki Artemide

Design spotyka Know-how

Pierwszorzędne kreacje oświetleniowe w zakresie wzornictwa i technologii: oto, co Artemide reprezentuje od 1960 roku. Spotykamy je w lobby hotelowym, wcielają się w role gościnne w hollywoodzkich filmach, są świecącymi symbolami statusu w biurze - i dekorują pokoje prawdziwych specjalistów od oświetlenia.

Tolomeo Tavolo

M. de Lucchi & G. Fassina

Klasyka biurowa: od 1987 roku elegancka lampa z linką inspirowaną wędką wędkarską znalazła swoje miejsce na biurkach na całym świecie.

Odkryj teraz

Tizio

R. Sapper

Seria została wprowadzona na rynek w 1972 r. , stała się ikoną wzornictwa: konstrukcja oprawy może być przesuwana we wszystkich kierunkach.

Odkryj teraz

Eclisse

V. Magistretti

Retro-look par excellence: dzięki kulistemu kształtowi, wyrazistej kolorystyce i fascynującemu światłu, oprawa ta łączy się w "dzieło geniuszu".

Odkryj teraz

Fato Bicolor

M. de Lucchi, G. Fassina & G. Ponti

Zabawa z geometrią: prostokątne elementy w kontrastującym kolorze znajdują się w białej ramie tego oświetleniowego dzieła sztuki. Lampa prezentuje się idealnie w każdym miejscu!

Odkryj teraz

Come Together

C. de Bevilacqua

Design to Go: przezroczysty korpus promieniuje światłem dookoła. Dzięki ładowalnemu akumulatorowi, lampa o ciepłym białym świetle wszędzie stwarza przytulną atmosferą.

Odkryj teraz

Tolomeo Micro Table Bicolor

M. de Lucchi, G. Fassina & G. Ponti

Stylowa nowość: ta dwutonowa wersja rozszerza słynną serię opraw Tolomeo. Uderzający system wyważania sprężynowego zapewnia również tutaj doskonałą stabilność.

Odkryj teraz

Logico

G. Reichert & M. de Lucchi

Dyskretnie wyjątkowy: klosz wykonany z trzech warstw dmuchanego szkła z jedwabnym wykończeniem. Światło pada delikatnie w dół i na boki.

Odkryj teraz

Gople

Bjarke Ingels Group

Unikatowy element starej tradycji weneckiej: ręcznie wykonany, wysokiej jakości szklany klosz jest pięknym elementem wyposażenia nawet po wyłączeniu.

Odkryj teraz

Yanzi

Neri & Hu

Minimalistyczny klejnot: światło diody LED wewnątrz szklanej kuli zapewnia dodatkowe komfortowe oświetlenie. Czerń i mosiądz tworzą harmonijny kontrast.

Odkryj teraz

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 50-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

Zarejestruj się do newslettera i profituj!

90 Rabatu

* kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 550 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.