Designerskie lampy

Przemyślane projekty oświetleniowe stanowią atrakcję zarówno w każdym pomieszczeniu, jak i w ogrodzie. Bez względu na styl aranżacji wnętrza: od klasycznego po ten nieco spektakularny, od orientalnego do skandi, od przemysłowego do retro i vintage, projektanci oświetlenia oferują nam fascynującą różnorodność pomysłów oświetleniowych.

Designerskie
lampy sufitowe

Od salonu po jadalnię, czy sypialnię: designerskie lampy sufitowe wzbogacą każde pomieszczenie - i to nie tylko poprzez nastrojową atmosferę. Nawet po wyłączeniu, te kreatywne dzieła sztuki przyciągają wzrok swoim stylem.

Designerskie lampy sufitowe

Designerskie
lampy wiszące

Designerskie lampy wiszące nie tylko zdobią wnętrze, a także nadają mu stylu: Taki rodzaj lamp dobrze się sprawdzi w przestronnej części korytarza. Jest jednak jedno miejsce, gdzie nie powinno ich zabraknąć: w jadalni nad stołem, gdzie spotyka się rodzina i przyjaciele.

Designerskie lampy wiszące
Louis Poulsen

Designerskie
lampy stojące

Kreatywna gra materiałów jest kryterium projektowym wyróżniającym projekty lamp stojących. Designerskie lampy podłogowe wykonane ze stali nierdzewnej, bardzo często tworzą symbiozę z marmurem. Równie popularne są harmonijne projekty oświetleniowe z drewna, papieru itp.

Designerskie lampy stojące

Designerskie
lampy stołowe

Tworzenie przytulnych akcentów świetlnych to szczególna zaleta lamp stołowych. Designerskie lampy stołowe sprawdzają się równie dobrze na stolikach kawowych, jak i na komodzie, czy szafce nocnej. Perfekcyjna gra kształtów i materiałów sprawia, że designerskie lampy stołowe są ekstrawaganckie i przyciągają wzrok.

Designerskie lampy stołowe
Ingo Maurer

Designerskie
Kinkiety

Designerskie lampy ścienne to ekskluzywne elementy dekoracyjne dla stylowo urządzonych pomieszczeń. Umieszczane są na wysokości wzroku, by nie można ich było przegapić. Gra światła na ścianach tworzy imponującą atmosferę - czy to w salonie, sypialni czy przedpokoju.

Designerskie kinkiety

Przegląd pozostałych marek


Luceplan Karman Slamp Fontana Arte Terzani Tecnolumen Northern
  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 50-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

Zarejestruj się do newslettera i profituj!

90 Rabatu

* kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 550 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.