Powrót drewnianego trendu

Projekt inspirowany naturą

Drewno jest materiałem, który można wykorzystać do stworzenia nieskończonej liczby opraw w różnych stylach aranżacyjnych, ponieważ podlega łatwej obróbce. Można je szlifować, lakierować lub polerować, przez co staje się ulubionym tworzywem wykorzystywanym w branży oświetleniowej. Od rustykalnych opraw wykonanych z gałęzi przez modne, drewniane lampy z elementami z tkaniny, aż po w lampy wiszące z dodatkiem drewna.


Lekkość i natura


Lampy z jasnymi drewnianymi elementami wyglądają naturalnie i wprowadzają do wnętrza odrobinę spokoju. Drewno jest wszechstronnym materiałem, dlatego wielorako wykorzystuje się go w połączeniu z wikliną lub papierem. Szczególną przytulność zapewniają oprawy z ciepłym, białym światłem.

Kup teraz

Lampa wisząca w naturalnych kolorach


Połączenie naturalnej drewnianej belki z oświetleniem zdominowało rynek oświetleniowy tworząc kolekcję różnorodnych modeli. Zarówno kable luźno owijające drewno jak i żarówki zostały wyeksponowane i tym samym przyciągają wzrok. W niektórych modelach zostały wykorzystane klosze np. z betonu.

Kup teraz

Mix materiałowy


Połączenie drewna z tkaniną lub papierem idealnie skomponuje się z wnętrzem urządzonym w stylu skandynawskim. Kombinacja tych dwóch tworzyw sprawia, iż wnętrze nabiera przytulności.

Kup teraz

Harmoniczna gra świateł


Lampy z drewnianymi listwami przyciągają wzrok i doskonale pasują do wielu wnętrz. Filigranowy układ drewnianych listew lamelkowych tworzy przyjemne, łagodne światło, które tworzy przyjazną atmosferę.

Kup teraz

Unikatowe dzieło natury


Naturalne drewno bez skomplikowanej obróbki jest idealne do realizacji pomysłów oświetleniowych o indywidualnym charakterze. Naturalnie wyhodowane gałęzie, charakterystyczne drewno iglaste lub drewniane słupki z wierzby stanowią stylowe akcenty w produkcji lamp.

Kup teraz
  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 50-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

Zarejestruj się do newslettera i profituj!

90 Rabatu

* kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 550 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.