Lampy betonowe

Beton jest nie tylko materiałem budowlanym, ale również ikoną stylu

Początkowo beton uważany był wyłącznie za materiał budowlany, nikt nie kojarzył go z aranżacją wnętrza. Jednak projektanci docenili jego urok i coraz chętniej używają tego materiału w swoich projektach. Beton architektoniczny zyskał uznanie architektów, tak samo jak oświetlenie z elementami betonowymi.


Surowy urok betonu

Ze względu na swój surowy wygląd, lampy betonowe są wręcz stworzone do stylu industrialnego! Załamania i krawędzie łagodzą prosty i surowy charakter tego stylu. Z kolei w bardziej barwnych stylach wyposażenia wnętrz szarość stanowi wyrafinowany kontrast.

Lampy wewnętrzne

Wyrazisty charakter: designerskie lampy z betonu

Czy szorstki beton może być delikatny i elegancki? Wielu projektantów opraw oświetleniowych podjęło to wyzwanie, projektując zapierające dech w piersiach betonowe oprawy dla światowej sławy marek, takich jak Artemide, Flos czy Karman. Wszystkie te kreacje emanują elegancją i niewątpliwą indywidualnością.

Lampy designerskie

Betonowy chłód na zewnątrz.

Beton od wieków sprawdza się jako materiał budowlany. Z tego względu zrozumiałe jest, że materiał ten nadaje się również na funkcjonalne oprawy zewnętrzne. Obecnie dostępne są nowe projekty lamp do oświetlenia obszarów zewnętrznych. Lampy te współgrają z architekturą i kątem padania światła, tworząc unikalne obiekty oświetleniowe.

Lampy zewnętrzne

Sprytne połączenie: beton w kombinacji z innymi materiałami

Lampy z betonu w połączeniu z materiałami takimi jak drewno eukaliptusowe, błyszcząca miedź czy przydymione szkło stanowią modną kombinację! Porowata powierzchnia betonu kojarzy się z chłodem budynków fabrycznych, tymczasem np. powierzchnie z naturalnego drewna tworzą ciepły kontrast, który doskonale pasuje do stylu hygge. To sprawia, że beton jest jednym z najbardziej preferowanych materiałów wszechczasów!

Kup teraz
  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 50-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

Zarejestruj się do newslettera i profituj!

90 Rabatu

* kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 550 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.