Orientalne lampy

Wymarzone oświetlenie z Dalekiego Wschodu

Magia Orientu już dawno urzekła nas w naszym wyposażeniu: jako Oriental Chic! Orientalny styl wyposażania wnętrz pozwala doświadczyć tajemniczego świata złotego blasku, wspaniałych kolorów i uroczych arabesek w naszych czterech ścianach! Ale wszystko to można wydobyć tylko przy odpowiednim świetle. Świetle, które oznacza więcej niż bycie jasnym. Świetle, które po prostu fascynuje i przenosi nas całkowicie w świat Orientu!


Czym wyróżniają się oprawy w stylu marokańskim?

Wzory, kolory i gra świateł

Bogate w detale oprawy serii Oriental Chic zaprojektowano po to, by je podziwiać! Typowe dla kulistych kloszy są ornamenty z otworami, które sprawiają, że światło padające na ściany wygląda wprost magicznie i spektakularnie wypełnia przestrzeń w postaci ekscytującej gry światła i cienia. W ten sposób w pomieszczeniu tworzą się arabeskie, modelowane światłem lub geometryczne wzory świetlne, które wnoszą całą magię dalekiego Orientu do mieszkania. W orientalnym wnętrzu dominują mocne kolory i mnóstwo blasku w połączeniu z ciepłymi i ziemistymi kolorami, takimi jak brązowy, piaskowy, beżowy, pomarańczowy i musztardowy. Metalowe elementy doskonale się mienią, szczególnie brąz, srebro lub antyczną miedź – i oczywiście złoto!

Arabskie lampy doskonałe do aranżacji wnętrz

Mieszkanie jak z baśni tysiąca i jednej nocy

Ażurowe oprawy wiszące, perłowe lampy stojące z metalowymi zdobieniami lub oprawy dekoracyjne w kształcie lampionów ujawniają swoją pełną magię, gdy ich światło trafia na element wyposażenia, który potrafi całkowicie przenieść w świat Orientu. Przykładami orientalnego wyposażenia, które przemawia do wszystkich zmysłów, są ręcznie tkane kilimy, kadzidła, haftowane poduszki, finezyjnie zdobione płytki ceramiczne i meble z drewna cedrowego. Nie może również obejść się bez błyszczących misek, tac i karafek z metalu. I najważniejsze - odpowiednia lampy, która jest gwarancją niepowtarzalnego nastroju!

Zobacz

Orientalny nastrój w ogrodzie

Oaza ciszy i spokoju

Magii Orientu można również doświadczyć w ogrodzie. Jest to ekscytujące zwłaszcza latem, gdy ciepłe wieczory także w naszym kraju zamieniają taras w salon na wolnym powietrzu. Istnieje wiele możliwości, aby zmienić ogród w miejsce o nieco bardziej orientalnym charakterze. Dzięki oprawie solarnej o typowo orientalnym ażurowym wzorze Orient budzi się do życia. A dzięki oprawom z grotem ziemnym wbijanym w ziemię z metalowymi kloszami w kształcie kuli rabaty kwiatowe są doskonale oświetlone nawet po zmierzchu i przekształcają ogród w osobistą oazę ciszy i spokoju!

Zobacz

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 50-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

Zarejestruj się do newslettera i profituj!

90 Rabatu

* kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 550 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.