Unikatowe lampy ręcznie robione

Dzieła sztuki z mistrzowską tradycją rzemieślniczą

Ręcznie robione lampy są symbolem uznania dla tradycyjnego rzemiosła. Rękodzieła są niepowtarzalne i ukazują indywidualizm twórcy, niezależnie od tego, czy są one wykonane z drewna, papieru, szkła, metalu czy też tworzyw sztucznych. Każda ręcznie wykonana lampa wyróżnia się w ten sposób na tle innych i jest niepowtarzalnym egzemplarzem.


Naturalna nuta

Ręcznie robione lampy z drewna, płyty wiórowej i bambusa

Oprawy wykonane z litego drewna, okleiny lub bambusa są wyrazem zrównoważonego wykorzystania zasobów naturalnych. Wystarczy spojrzeć na ten pełen harmonii projekt, aby dostrzec pasję do prawdziwego rzemiosła, która towarzyszy tworzeniu tych unikalnych produktów. Za sprawą ręcznie wykonanych lamp, kawałek natury w niepowtarzalnej firmie może stać się atrakcją wnętrza.

Lampy ręcznie wykonane

Dzieła sztuki z sentymentalnym akcentem

Ręcznie robione lampy z papieru i kartonu

Papierowe lampy wprowadzą do wnętrza nutkę przytulności. Ręcznie wykonane klosze doskonale uzupełniają wnętrza w stylu japandi lub boho. Gdy są włączane, ukazują niezwykłą grę światła i cienia. Jednocześnie podkreślają indywidualność wnętrza.

Lampy ręcznie wykonane

Klasa z odrobiną delikatności

Lampy z ustnie dmuchanego szkła

Tradycyjna sztuka dmuchania szkła jest silnie zakorzeniona w projektowaniu opraw oświetleniowych. Lampy tego typu, zarówno te w kulistych, jak i kanciastych kształtach czynią tradycyjne rzemiosło nieśmiertelnym. Oprawy dostępne są w wielu wariantach: od lekko przezroczystych, po matowe. Wszystkie warianty można spotkać w różnorodnych kolorach.

Lampy ręcznie wykonane

Stalowa natura

Ręcznie wykonane lampy z metalu

Metale takie jak stal, aluminium lub mosiądz są popularnymi materiałami wykorzystywanymi nie tylko przez projektantów oświetlenia, ale także w wśród artystów. Ręcznie wykonane oprawy oświetleniowe z metalu również mają w sobie nutę artystyczną, czy to w formie eleganckich metalowych kloszy z efektownymi wykończeniami powierzchni, czy też jako ciekawe połączenia metalowych elementów.

Lampy ręcznie wykonane

Popularny materiał w wartościowym wydaniu

Ręcznie robione lampy z plastiku i włókna szklanego

Plastik to kolejny materiał, który może być artystycznie kształtowany i przetwarzany ręcznie. Trójwymiarowe i nierzadko ekstrawaganckie oprawy oświetleniowe inspirują niezwykłymi efektami świetlnymi, materiały składające się z kombinacji tworzyw sztucznych od razu przyciągają wzrok!

Lampy ręcznie wykonane
  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 50-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

Zarejestruj się do newslettera i profituj!

90 Rabatu

* kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 550 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.