Minimalizm - mniej znaczy więcej

Forma zredukowana do minimum

Minimalizm przeciwstawia się przepychowi, by stworzyć oazę we wnętrzu. W minimalistycznym wnętrzu przede wszystkim należy się ograniczyć się do tego, co najważniejsze. Pokoje powinny dostarczyć jak najwięcej wolnej przestrzeni, która pozwoli zrelaksować się bez zbędnych rozpraszaczy. Meble powinny być zaprojektowane z zachowaniem wyraźnej linii. Podobnie jest z oprawami oświetleniowymi.


Prosta forma

Co wyróżnia minimalistyczną lampę?

Projektanci oświetlenia uwielbiają tworzyć projekty z prostych form. Efekt ten osiąga się poprzez ciągłe zmiany układu figur geometrycznych, takich jak koła, kwadraty czy trójkąty, oraz wzbogacanie projektu o drobne udoskonalenia, takie jak wyrazista kolorystyka czy akcenty materiałowe.

Kup teraz

Dostojny wygląd

Nieograniczona swoboda projektowania dzięki technologii LED

Za sprawą kompaktowej technologii oświetleniowej LED projektanci nie mają prawie żadnych ograniczeń w zakresie wzornictwa. Bardzo płaskie elementy oprawy i wąskie korpusy mogą świecić bez użycia wystających źródeł światła. Wszystkie minimalistyczne oprawy są wyjątkowe pomimo ograniczonej formy. .

Kup teraz

Design na lata

Ponadczasowe oprawy o minimalistycznej formie

Nigdy wcześniej tak wielu projektantów wnętrz nie było tak entuzjastycznie nastawionych do zredukowanego stylu aranżacji. Jednak wiele znanych opraw stworzonych w tym właśnie stylu zostało zaprojektowanych wiele lat temu. Obecnie te ponadczasowe klasyki przeżywają prawdziwy rozkwit - niektóre nawet z certyfikatem autentyczności, który świadczy o tym, że jest to reedycja oparta na oryginalnych wzorach.

Kup teraz

Minimalizm i luksus

Połączenie przeciwieństw

Glamour i minimalizm nie wykluczają się wzajemnie. Wręcz przeciwnie, rzekome przeciwieństwa można połączyć, tworząc modny purystyczno-luksusowy styl. Minimalistyczne projekty ze szlachetnymi materiałami, eleganckie połączenie odcieni złota, czerni i wysokiej jakości szklanych elementów o smukłej linii zdecydowanie dominują w tym stylu.

Kup teraz
  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 50-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

Zarejestruj się do newslettera i profituj!

90 Rabatu

* kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 550 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.