Trendy świąteczne

Idealnie oświetlenie na święta

Energooszczędność i doskonała dekoracja w jednym


Przytulny, skandynawski klimat


Klasyka zawsze w modzie


Dekoracje świąteczne na zewnątrz


Dekoracje i ozdoby świąteczne


Choinka zawsze w centrum uwagi


Świąteczna gwiazda


Lampy choinkowe od klasyki po inteligentne modele


Sprawdź: Energooszczędne oświetlenie świąteczne

LED zamiast tradycyjnej żarówki

LED zamiast tradycyjnej żarówki

Wielu dekoracji świątecznych używa się przez kilka lat. Warto wówczas wymienić żarówki na LED, aby zaoszczędzić nawet do 90% energii. Całkiem możliwe, że całe oświetlenie świąteczne będzie wówczas zużywać mniej prądu niż pojedyńczy element dekoracji.

Wyłączenie światła

Wyłączenie światła

Zasada jest prosta: jeśli światło nie jest potrzebne, np. w pomieszczeniach, w których nie spędzamy czasu lub w korytarzach, wówczas je wyłączamy. Takie rozwiązanie jest również stosowane w przypadku oświetlenia świątecznego. Można ograniczyć czas świecenia np. wyłączając dekoracje na noc.

Wyłączanie automatyczne

Wyłączanie automatyczne

Wiele nowoczesnych produktów świątecznych ma wbudowany timer, który automatycznie wyłącza je na przykład po 6 godzinach - i włącza ponownie po 18 godzinach. Osobne timery lub integracja oświetlenia z inteligentnym domem pozwalają na jeszcze bardziej precyzyjne ustawienie.

Ponadczasowe dekoracje świąteczne

Ponadczasowe dekoracje świąteczne

Trwałość na pierwszym miejscu: jeśli chodzi o oświetlenie świąteczne, również sięgamy po przedmioty dobrej jakości, które można używać przez kilka sezonów. Nowoczesne dekoracje świąteczne projektowane są tak, aby służyły przez wiele lat. Dzięki temu zmniejsza się produkcja odpadów, a tym samym odciąża się środowisko.

Surowce odnawialne

Surowce odnawialne

Lampy wykonane z odnawialnych surowców to nie trend, ale część współczesnej świadomości ekologicznej. Również w oświetleniu świątecznym z papieru, drewna, rattanu czy juty powstają eleganckie ozdoby, które emanują świąteczną magią.

Sieć i zdalne sterowanie

Połączenie i zdalne sterowanie

Dekoracje świąteczne, które są połączone w ramach sieci w systemie inteligentnego domu, mogą być ustawiane niezależnie od lokalizacji, np. gwiazda ze Smart Plug. Jest to przejściówka między wtyczką a gniazdkiem, dzięki której gwiazda staje się częścią Smart Home.

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 50-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

Zarejestruj się do newslettera i profituj!

90 Rabatu

* kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 550 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.