Lampki choinkowe wewnętrzne

Polecane produkty w tej kategorii

  Lampki choinkowe i łańcuchy świetlne do wnętrz

  Modne oświetlenie ozdobne na wiosnę, lato, jesień i zimę

  Kiedy można ozdobić dom lampkami choinkowymi i łańcuchami świetlnymi?

  Łańcuchy z lampkami mogą upiększać wnętrze przez cały rok, bo przecież zawsze znajdzie się powód do dekoracji. Oczywiście są takie modele, których używa się wyłącznie w określonej porze roku. Jest tak na przykład w przypadku bezprzewodowych lampek choinkowych. Większość łańcuchów świetlnych i lampek choinkowych cechuje się jednak cudowną neutralnością i może umilać nasze otoczenie przez cały rok niezależnie od okazji.

  Lampki hoinkowe do dekoracji butelek Dew Drops 75cm

  Popularnym trendem jest obecnie umieszczanie lampek choinkowych LED w różnego rodzaju butelkach.

  Szare lampki dekoracyjne LED Millie na baterie

  Lampki choinkowe i łańcuchy świetlne doskonale sprawdzą się w każdej sytuacji. Mogą stanowić dekorację na przyjęciu weselnym lub ozdobić półkę z książkami, czy komodę.

  Lampki dekoracyjne LED Jutta z liny

  Dużą popularnością cieszą się również modele przypominające tradycyjne żarówki. Dzięki zastosowaniu ledów nie trzeba jednak wymieniać żarówek.

  Łańcuch świetlny na baterie Jutta z liny jutowej

  Jak zamontować lampki choinkowe i łańcuch świetlny we wnętrzu?

  Większość lampek wystarczy podłączyć do gniazdka. Inne działają na baterie. Dzięki temu można ich używać niemal wszędzie. W celach dekoracyjnych można je również przymocować do ściany lub sufitu. Najczęściej wystarczy do tego dwustronna taśma klejąca ze względu na ich niewielką wagę. W przypadku chropowatych powierzchni do przytrzymania lampek sprawdzą się natomiast pojedyncze gwoździe lub śrubki. Pozostałe możliwości to użycie zacisków lub uchwytów kablowych.

  Ostatnimi czasy w kwestii ozdoby choinek obserwujemy rosnący trend wykorzystania lampek choinkowych z zasilaniem bateryjnym. Pojedyńcze świeczki ledowe można umieszczać na dowolnych gałęziach i łatwo zmieniać ich umiejscowienie. Oczywiście nadal dostępne są klasyczne lampki choinkowe z kablem, które owija się wokół drzewka.

  Miedziane lampki choinkowe w formie kuli
  Łańcuchy ze światełkami to dekoracja, którą można umieścić w dowolnym miejscu.
  Lampki choinkowe na baterie LED-białe
  Każda świeczka posiada zasilanie bateriami AA lub AAA.

  Czy lampek choinkowych i łańcuchów świetlnych można używać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz?

  Nie. Lampek dekoracyjnych przeznaczonych do użytku wewnętrznego nie można stosować na tarasie, balkonie czy w ogrodzie. Istnieją jednak specjalne lampki choinkowe i łańcuchy świetlne do użytku zewnętrznego. Lampki zewnętrzne mają wyższy stopień ochrony wynoszący od IP44 w górę. Takie lampki choinkowe i łańcuchy mają zabezpieczenie przed spryskaniem wodą oraz ciałami obcymi ≥ 1 mm. Dzięki temu wytrzymują trudne warunki pogodowe, na które są narażone zwłaszcza jesienią i zimą.

  W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy.

  Solarna-lampa dekoracyjna Cord Light 450
  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 50-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

  Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

  Zarejestruj się do newslettera i profituj!

  90 Rabatu

  * kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 550 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.