Lampy wiszące LED

Lampy wiszące LED - nowoczesne i energooszczędne

Lampy do wnętrz, które w przeciwieństwie do lamp sufitowych, są odseparowane od sufitu, określa się ogólnie mianem lamp wiszących. Lampy wiszące z regulowaną wysokością można dostosowywać do indywidualnych potrzeb. Cechą charakterystyczną lamp wiszących jest to, że tworzą szczególnie przytulne oświetlenie. Lampy wiszące cieszą się nadal dużą popularnością i to jest słuszne. Wszędzie tam, gdzie nie można zrezygnować z ogólnego oświetlenia, lampy wiszące zapewniają podstawowe oświetlenie wnętrza: korytarza lub przedpokoju, salonu, sypialni, pokoju dziecięcego, jadalni, biura, kuchni i łazienki.

Lampa wisząca LED - najnowocześniejsza technika także w formie lampy wiszącej

Małe diody świetlne, które wprowadzono na rynek przed kilkudziesięciu laty jako pierwsze wyprodukowane przemysłowo i które były znane jako różnokolorowe żarówki LED, od kilku lat są także dostępne z białym światłem i stosowane w lampach wiszących. Lampy wiszące LED są nie tylko wyposażone wewnątrz w najnowocześniejsza technikę, ale także ich wygląd zewnętrzny jest często nowoczesny i purystyczny.

Znaczącą zaletą lampy wiszącej LED jest ekstremalnie małe zużycie prądu. Żarówka LED z jej długim okresem użytkowania wynoszącym 35.000 godzin jest obecnie jednym z najbardziej ekonomicznych źródeł światła.

Ale nie tylko aspekty praktyczne odgrywają rolę przy wyborze właściwej lampy wiszącej. Jest ona także odbiciem indywidualnego gustu i stylu życia mieszkańców. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo lampy wiszące, także lampy wiszące LED, w różnorodnych wykonaniach, pasujące do każdego stylu wyposażenia wnętrz.

Lampy wiszące LED do oświetlenia ogólnego

Tak jak wiele innych lamp wiszących, także lampy wiszące LED są stosowane często jako ogólne oświetlenie pomieszczenia. Ponieważ są one odseparowane od sufitu, światło lamp wiszących LED pada - inaczej niż w przypadku lamp sufitowych LED - w określonym kierunku, np. na stół jadalny lub stół w salonie, przy którym można wykonywać określone czynności, jak jedzenie, czytanie gazety, majsterkowanie lub organizacja wieczoru gier. Odpowiednie światło dostarczane przez lampę wiszącą LED może być bardzo pomocne przy wykonywaniu tych czynności.

Dla każdego gustu: Lampa wisząca LED w różnych wykonaniach. Aby każde pomieszczenie mogło być oświetlone za pomocą lampy wiszącej LED i aby zadowolić każdy gust, są one dostępne w wielu różnych kolorach, wzorach i wykonaniach. Szlachetna lampa wisząca LED może oświetlać nowocześnie urządzony salon, lampa wisząca LED z wesołymi i kolorowymi motywami rozjaśni pokój dziecinny, a trochę prostszą lampę wiszącą LED można powiesić w kuchni lub przedpokoju.

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 60-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł Rabatu

* kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 300 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.