Oprawy wpuszczane LED

Oprawy wpuszczane LED – rozgwieżdżone niebo i pomoc kuchenna

Tam, gdzie potrzebne jest ciągle kierunkowe światło do oświetlenia określonej powierzchni, ale jest mało miejsca, stosowane są wpuszczane reflektory LED, i tak np. nad blatem roboczym w kuchni pod szafką wiszącą lub jako oświetlenie wnętrza gablotki. Oprócz oświetlenia regałów i schodów, oprawy wpuszczane LED mogą jeszcze wyczarować rozgwieżdżone niebo na suficie pokoju.

Jeżeli chcą Państwo planowo rozmieścić akcenty świetlne i główną rolę podczas inscenizacji świetlnej ma odgrywać światło, a nie sama lampa, to znaczy, że nadszedł czas wykorzystania wpuszczanej oprawy LED: reflektory LED można zabudowywać w schodach i ścianach. Oprawy wpuszczane LED zamontowane w regałach efektywnie stawiają we właściwym świetle przedmioty dekoracyjne i obrazy.

Oprawy wpuszczane LED: Światło spotów zorientowane w przyszłość

Diody emitujące światło - w skrócie LED - są oświetleniem przyszłości. Już teraz , kilkadziesiąt lat po ich odkryciu, mogą być zastosowane w prawie każdej lampie. Jednocześnie mają mnóstwo zalet: LED potrzebują mniej prądu, mają dłuższy okres użytkowania i prawie nie wydzielają ciepła. Ta ostatnia cecha jest właśnie ogromną zaletą wpuszczanych reflektorów LED.

Reflektory wpuszczane LED umożliwiają mistrzowskie pokazywanie wszystkich przestrzeni domu. Ponieważ oprawy wpuszczane LED znikają prawie całkowicie w suficie, ścianie lub meblu, stanowią wyraz dyskretnej elegancji. Żarówki LED są dostępne z różnymi barwami światła - nie tylko kolorowe, ale także białe - są tym samym również dzięki ich barwie światła (ciepły biały jest podobny do zwykłej żarówki) nie tylko odpowiednim, ale lepszym zamiennikiem starszych źródeł światła. A oprócz tego wpuszczane reflektory LED z ich kolorowymi efektami świetlnymi tworzą szczególną atmosferę.

Reflektory wpuszczane LED zapewniają idealne oświetlenie

Czasami potrzebne jest bardzo precyzyjne światło obejmujące tylko określoną powierzchnię. Jeżeli jednak nie ma tam miejsca dla zwykłego reflektora, najlepiej sprawdzą się reflektory wpuszczane LED. Dotyczy to na przykład blatu roboczego w kuchni pod szafką wiszącą lub oświetlenia wnętrza gablotki. Reflektory wpuszczane LED to nie tylko dyskretna elegancja lecz także praktyczność i funkcjonalność. Potrzebują one mniej prądu, wydzielają znacznie mniej ciepła niż żarówki i mają długi okres użytkowania. Proszę wykorzystać zalety reflektorów wpuszczanych LED i ich różnorodność oferowaną przez nasz sklep internetowy.

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 60-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł Rabatu

* kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 300 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.