Lampy stołowe do hotelu

Polecane produkty w tej kategorii

  Lampy stołowe do hotelu

  Lampy stołowe są nie tylko w prywatnym mieszkaniu nadzwyczaj ozdobnym, a oprócz tego także rozświetlającym akcesorium w prawdziwym tego słowa znaczeniu, ale także są przeznaczone do miejsc pracy. We własnych czterech ścianach lampy stołowe w różnych kolorach, kształtach i stylach zapewniają rozluźnienie oświetlenia ogólnego i stanowią akcenty świetlne w każdym pomieszczeniu. Również w biurach i pokojach konferencyjnych z nieprzytulnym oświetleniem ogólnym lampa stołowa może wpływać pozytywnie na atmosferę. Podczas gdy włączone lampy stołowe tworzą przytulną stylową atmosferę, to jako wyłączone są pięknie wyglądającymi obiektami sztuki designerskiej, pożądanymi w każdym wnętrzu.

  Lampa stołowa to ważny przedmiot w hotelu

  W pokoju konferencyjnym biura, w holu lub w foyer - dekoracyjna lampa stołowa wzbogaca każde wnętrze i w pięknym stylu wita gości, klientów i partnerów biznesowych. Oprócz ozdobnych lamp stołowych jeszcze inna ich grupa jest nieodzowna w każdym biurze: lampki biurkowe. Oprócz oświetlenia ogólnego, oświetlenie bezpośrednio na biurku jest ważne dla efektywnej pracy. Dobre i wystarczające światło lampki biurkowej zapobiega zawczasu zmęczeniu oczu i zwiększa wydajność pracownika. Jasność i barwa światła lampki biurkowej powinny być dostosowane do potrzeb użytkownika i prac, które mają być wykonane.
  Jeżeli przy wyborze dekoracyjnej lampy stołowej na pierwszym planie jest raczej design, to przy wyborze lampki biurkowej należy zwracać większą uwagę na działanie a mniej na wygląd.

  Kolejnym szczególnym rodzajem lampy stołowej jest lampa z lupą, która jest dostępna zarówno jako lampa na zacisk, jak i lampka z podstawą. Lampa z lupą pomaga przy precyzyjnych pracach i zapewnia jednocześnie światło i powiększenie.

  Ergonomiczne lampy stołowe dla zaangażowanych pracowników biurowych

  W temacie lamp stołowych w lokalach użytkowych i biurach, lampki biurkowe i oświetlenie stanowisk pracy odgrywają dwie wiodące role. Lampy stołowe mogą przy tym być - zależnie od konstrukcji - albo zamocowane na stałe albo stać bezpośrednio na stole, jak to jest np. w przypadku sławnych lamp bankiera.
  Ponadto lampy biurkowe z kloszem mogą skupiać światło punktowe na jakiejś określonej powierzchni stołu, zaś z oprawą o podłużnym kształcie - oświetlać całą powierzchnię roboczą na wysokości głowy. Specjalne lampy stołowe są wyposażone we wbudowaną lupę, która jest bardzo przydatna podczas precyzyjnych prac.

  Naturalnie czysty wygląd odgrywa także w przypadku tych lamp stołowych ważną rolę - w końcu każdy pracownik biurowy i każda inna osoba wykonująca pracę siedzącą oczekuje atrakcyjnego miejsca pracy.

  Jednakże szczególnie w przypadku lamp stołowych do codziennej pracy, bezwzględnie na pierwszym miejscu musi być sprawa jakości oświetlenia i musi ono być optymalnie dostosowane do prac wykonywanych przy biurku. I tak jubilerzy, zegarmistrzowie i filateliści pewnie doceniają zalety lamp z lupą, podczas gdy graficy i architekci są zdani na stanowisko pracy z równomiernym oświetleniem.

  Do prac przy komputerze polecamy lampy stołowe, które można elastycznie ustawiać i które są wyposażone w rastry kierujące światło, aby stół był dobrze oświetlony, a światło nie oślepiało.

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 50-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

  Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

  Zarejestruj się do newslettera i profituj!

  90 Rabatu

  * kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 550 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.