Lampy wiszące do hotelu

Lampy wiszące do hotelu

Lampa wisząca jest bezspornie klasykiem oświetlenia ogólnego wnętrz, a często nazywa się ją także lampą wahadłową lub oprawą wiszącą. Jako znana i popularna lampa do wnętrz lampa wisząca zapewnia przyjemne i jednocześnie funkcjonalne światło w salonie, jadalni, sypialni lub pokoju dziecięcym. Dlatego lampy wiszące to klasyk i specjalista do wszystkiego. Tak, jak można znaleźć lampy wiszące w każdym prywatnym gospodarstwie domowym, można je także spotkać w wielu strefach hoteli, ponieważ jako nieskomplikowane i optycznie piękne zapewniają odpowiednie oświetlenie ogólne w prawie wszystkich pomieszczeniach.

Gotowe do działania wszędzie: lampy wiszące w lobby, restauracji i w pokojach gości

Równomierne i najczęściej nieukierunkowane światło, które rozpraszają lampy wiszące jest wysoko cenione w wielu wnętrzach hotelu, jako przyjemne oświetlenie ogólne. Dlatego spotyka się lampy wiszące w różnych wielkościach, kolorach i kształtach w lobby, restauracji lub w pokojach. We wszystkich tych pomieszczeniach oprócz akcentów świetlnych, które tworzą spoty lub reflektory ścienne, potrzebne jest oświetlenie ogólne. Powinno ono tworzyć nie tylko przyjemną i przytulną atmosferę, lecz także zapewniać oświetlenie bez oślepiania.

Od designerskiej lampy wiszącej do lampy wiszącej systemu szynowego

Zależnie od stylu i wyposażenia hotelu potrzebne są lampy wiszące o różnym wzornictwie. Rynek lamp oferuje duży ich wybór. Właśnie w hotelu, gdzie każdy szczegół się liczy, gdy chodzi zrobienie dobrego wrażenia na gościu, jest szczególnie ważne, aby wyposażenie i - tym samym - także lampy wiszące miały reprezentacyjny wygląd. Do tego celu nadają się szczególnie designerskie lampy wiszące, które z pewnością wywołują pozytywną reakcję u obserwatora.

Z przyczyn technicznych kontakt telefoniczny z biurem może być utrudniony. Prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego.

pon. - czw. 8 - 18
pt. 8 -17

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.12.2019.