Lampy wiszące do hotelu

Polecane produkty w tej kategorii

  Lampy wiszące do hotelu

  Lampa wisząca jest bezspornie klasykiem oświetlenia ogólnego wnętrz, a często nazywa się ją także lampą wahadłową lub oprawą wiszącą. Jako znana i popularna lampa do wnętrz lampa wisząca zapewnia przyjemne i jednocześnie funkcjonalne światło w salonie, jadalni, sypialni lub pokoju dziecięcym. Dlatego lampy wiszące to klasyk i specjalista do wszystkiego. Tak, jak można znaleźć lampy wiszące w każdym prywatnym gospodarstwie domowym, można je także spotkać w wielu strefach hoteli, ponieważ jako nieskomplikowane i optycznie piękne zapewniają odpowiednie oświetlenie ogólne w prawie wszystkich pomieszczeniach.

  Gotowe do działania wszędzie: lampy wiszące w lobby, restauracji i w pokojach gości

  Równomierne i najczęściej nieukierunkowane światło, które rozpraszają lampy wiszące jest wysoko cenione w wielu wnętrzach hotelu, jako przyjemne oświetlenie ogólne. Dlatego spotyka się lampy wiszące w różnych wielkościach, kolorach i kształtach w lobby, restauracji lub w pokojach. We wszystkich tych pomieszczeniach oprócz akcentów świetlnych, które tworzą spoty lub reflektory ścienne, potrzebne jest oświetlenie ogólne. Powinno ono tworzyć nie tylko przyjemną i przytulną atmosferę, lecz także zapewniać oświetlenie bez oślepiania.

  Od designerskiej lampy wiszącej do lampy wiszącej systemu szynowego

  Zależnie od stylu i wyposażenia hotelu potrzebne są lampy wiszące o różnym wzornictwie. Rynek lamp oferuje duży ich wybór. Właśnie w hotelu, gdzie każdy szczegół się liczy, gdy chodzi zrobienie dobrego wrażenia na gościu, jest szczególnie ważne, aby wyposażenie i - tym samym - także lampy wiszące miały reprezentacyjny wygląd. Do tego celu nadają się szczególnie designerskie lampy wiszące, które z pewnością wywołują pozytywną reakcję u obserwatora.

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 50-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

  Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

  Zarejestruj się do newslettera i profituj!

  90 Rabatu

  * kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 550 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.