Latarki

Latarki i czołówki: małe akcesoria z dużą mocą świetlną

Pod względem technicznym latarki są stale udoskonalane

Jeżeli przyjrzymy się funkcjom obecnych latarek, to są one na bardzo wysokim poziomie nie tylko pod względem techniki oświetleniowej. Nowoczesne latarki są wyposażane w coraz więcej cech: są odporne na uderzenia i wstrząsy, mają tryb oszczędzający energię i różne tryby działania, które umożliwiają świecenie ciągłe lub pulsacyjne. Szczególnie silne światło emitują latarki wyposażone w żarówki kryptonowe lub ksenonowe – ich światło jest nawet o 200% silniejsze niż w przypadku standardowej żarówki. Przydatny jest również praktyczny uchwyt pozwalający na przypięcie latarki do paska. Jest wtedy zawsze pod ręką.

Czas działania latarki zależy również od wybranego źródła zasilania. Mogą one być zasilane akumulatorkami, ale także bateriami. Więcej informacji na temat różnych typów akumulatorków i ich trwałości uzyskać można z poradnika dotyczącego akumulatorów.

Dzięki czołówce mamy wystarczające światło i zawsze wolne ręce

Latarka czołowa jest niezwykle praktyczna podczas wieczornego joggingu oraz prawie nieodzowna, gdy myślimy o bezpieczeństwie. Jakie korzyści uzyskamy ze zdrowego uprawiania sportu, jeżeli odniesiemy przy tym kontuzję z powodu niedostatecznego oświetlenia? Czołówka daje komfortową możliwość swobodnego poruszania się podczas najróżniejszych czynności, ponieważ mamy zawsze wolne ręce. Dlatego jest chętnie używana także podczas wspinaczki lub przy

  • 540.000 produktów w magazynie
  • dogodne metody płatności
  • dostawa gratis od 700 zł

pon. - czw. 8 - 18
pt. 8 -17