Lustro z oświetleniem

Lustra z oświetleniem

Idealne oświetlenie do golenia, wykonywania makijażu itd

Philips Hue White Ambiance Adore łazienkow lustro z podswietleniem

Do czego służą lustra z oświetleniem?

Bez lustra nie ma mowy o wykonaniu makijażu czy ogoleniu się. Potrzebne jest nam również do tego, by się uczesać. A niektórzy lubią mieć je przed sobą nawet wtedy, gdy myją zęby. Jednak lustro lustru nierówne. Aby osiągnąć upragniony efekt zabiegów pielęgnacyjnych, nasza twarz musi być bardzo dobrze oświetlona, tak aby nie było na niej żadnych cieni.

Oświetlenie sufitowe do tego niestety nie wystarczy, ponieważ takie światło nie pada bezpośrednio na twarz. Jednym rozwiązaniem jest zamontowanie oddzielnego, bezpośredniego oświetlenia lustra za pomocą kinkietów. Ciekawym i nowoczesnym rozwiązaniem jest natomiast zakup lusterka kosmetycznego z podświetleniem bądź szafki lustrzanej, w których źródło światła i lustro stanowią jeden element wyposażenia wnętrza.

Jaką technologię wykorzystano, by stworzyć lustro z oświetleniem?

Lustra z oświetleniem w dzisiejszych czasach mają z reguły wbudowane diody LED, nie tylko ze względu na ich wysoką energooszczędność i fakt, że nie trzeba ich wymieniać, ale także dlatego, że to źródło światła może idealnie dopasować się do
kształtu lustra – kwadratowego, okrągłego czy owalnego – i to bez potrzeby stosowania dodatkowych żarówek.

Z racji tego, że inaczej odbieramy światło emitowane bezpośrednio z lustra, wiele wysokiej jakości luster łazienkowych wyposażonych jest we wbudowany ściemniacz lub interfejs do systemu inteligentnego domu. Pozwala to między innymi na zmianę temperatury barwowej z ciepłej bieli na światło dzienne oraz na dostosowanie jasności.

Astro Niimi lusterko kosmetyczne

Jak podłączyć lustro łazienkowe z oświetleniem?

Większość luster kosmetycznych z podświetleniem podłącza się bezpośrednio do zasilania 230 V, tak jak w przypadku tradycyjnych kinkietów.

Duże lustra można również zestawić z mniejszymi, z których większość ma ramię umożliwiające dogodne ustawienie kąta nachylenia. Dzięki temu lusterko można ustawić w najlepszej dla siebie pozycji do wykonania makijażu czy golenia.

Czy dostępne są też lusterka kosmetyczne na baterie?

Tak, na rynku dostępne są lustra z oświetleniem, które tak jak lampy stołowe można zasilać bateriami lub akumulatorami. Lustra stojące z wbudowanym akumulatorem ładuje za pomocą zasilacza sieciowego lub USB. Dzięki niskiemu zużyciu energii diody LED świecą aż do 14 godzin pomiędzy ładowaniami, zapewniając przy tym optymalne oświetlenie do zabiegów pielęgnacyjnych.

Astro Niimi lustro z oswietleniem
Lindby Farita lusterko kosmetyczne
Lustro scienne La Plus Belle marki Flos

Lustra jedyne w swoim rodzaju

Lustra łazienkowe z podświetleniem to element wystroju, która nadaje wnętrzu wyjątkowo nowoczesny charakter. Nie bez powodu stały się standardem w najbardziej ekskluzywnych hotelach. Oprócz szerokiej gamy kształtów i modeli dostępne są również niezwykle wysublimowane lustra łazienkowe z takich pracowni projektowych jak FLOS, np. lustro La Plus Belle spod kreski Philippe'a Starcka.

W przypadku dodatkowych pytań należy kontaktować się za pomocą formularza kontaktowego.

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 50-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

Zarejestruj się do newslettera i profituj!

90 Rabatu

* kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 550 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.