Oprawy wpuszczane ścienne

Oprawy wpuszczane ścienne i oświetlenie schodowe

Oprawy wpuszczane każdego rodzaju - czy w ścianę, w sufit lub w podłogę - zajmują naprawdę mało miejsca, efektywnie emitują światło i perfekcyjnie pasują do nowoczesnego otoczenia w mieszkaniu. Ponieważ oprawy wpuszczane ścienne stanowią wykończenie ściany, w którą są wbudowywane prawie na równo z jej powierzchnią, są połączeniem purystycznego wyglądu z perfekcyjną funkcjonalnością. Należy jednak uwzględnić to, że oprawa wpuszczana ścienna co prawda praktycznie nie wymaga miejsca na ścianie, jednakże musi być w nią wpuszczona. W przypadku opraw wpuszczanych ściennych 12V należy zwrócić uwagę na konieczność zostawienia miejsca na transformator. Szczególnie lubiane są oprawy wpuszczane ścienne z żarówkami LED, które mają tę optyczną zaletę, że za ich pomocą w połączeniu z nowoczesną techniką LED można tworzyć barwne akcenty świetlne.

Właściwa oprawa wpuszczana ścienna do każdego zastosowania

Chętnie stosowana na zewnątrz oprawa wpuszczana ścienna jest także ulubionym rodzajem oświetlenia do wnętrza. Właśnie oprawa wpuszczana ścienna, która prawie całkowicie znika w ścianie, nadaje się z jednej strony jako zajmujące mało miejsca oświetlenie małych pomieszczeń lub naroży pokojów. Z drugiej strony - przyczynia się szczególnie dobrze do tworzenia w Państwa domu nowoczesnej, ekskluzywnej atmosfery. Ponieważ korpus oprawy wpuszczanej ściennej optycznie staje się tłem i praktycznie znika w ścianie, samo światło wysuwa się na pierwszy plan i może tym samym rozwijać swoje pełne działanie. Właśnie poprzez grę różnych kolorów światła, którą umożliwia nowoczesna technika LED, można tworzyć czarujące akcenty świetlne, które mistrzowsko przyciągają wzrok gościa. Chętnie stosuje się także oprawy wpuszczane ścienne jako oświetlenie orientacyjne w wąskich korytarzach lub przy schodach. Nie zwężając przejścia, tworzy się w ten sposób równomierne oświetlenie każdego schodka oraz jednocześnie bajeczną atmosferę.

  • 540.000 produktów w magazynie
  • 30-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 500 zł
22 307 14 83

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.12.2019.