Oprawy-Downlight wpuszczane

Polecane produkty w tej kategorii

  Oprawy wpuszczane do sklepu

  Sukces handlowy danego sklepu zależy od wielu różnych czynników. Pozytywny wpływ na ten wynik może mieć na przykład właściwie wybrane oświetlenie sklepu. Do tego oświetlenia sklepu powinny należeć oprawy wpuszczane.

  W suficie, ścianie lub w posadzce - wszechstronność opraw wpuszczanych

  Oprawy wpuszczane, jak już sama ich nazwa zdradza, są bezpośrednio wbudowywane w ścianę lub w sufit. I tak oprawy wpuszczane - na przykład w sufit - stają się wizualną atrakcją, która umożliwia tworzenie pasjonujących efektów świetlnych. Dlatego oprawy wpuszczane są - zajmującą niewiele miejsca - alternatywą dla lamp wiszących, stojących lub ściennych, które mogą je jednak dodatkowo uzupełniać.

  Efektowne oświetlenie można osiągnąć także za pomocą opraw wpuszczanych, montowanych w podłodze - tak zwanych reflektorów wpuszczanych podłogowych. Nadają się one wspaniale szczególnie do celów reprezentacyjnych. Na przykład za pomocą opraw wpuszczanych tego rodzaju można oświetlić wejście do sklepu - zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, a także użyć ich do efektownego oświetlania schodów.

  Inne zalety opraw wpuszczanych jako oświetlenia sklepów

  W życiu codziennym liczy się często pierwsze wrażenie. Do takich decydujących sytuacji życia codziennego dochodzi na przykład wtedy, kiedy potencjalny nowy klient wchodzi do sklepu. Oświetlenie sklepu w postaci opraw wpuszczanych może w tym przypadku w istotny sposób przyczynić się do tego, że klient odbierze atmosferę jako przyjemną i będzie chciał dłużej się tu zatrzymać. Umiejętne rozmieszczenie opraw wpuszczanych może również zadecydować o tym, czy specjalne produkty natychmiast wpadną klientowi w oko. Dlatego oprawy wpuszczane są idealne do zwracania uwagi na ofertę, ale oczywiście są tam także po to, aby zapewniać oświetlenie ogólne lub też podstawową jasność w sklepie.

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 30-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

  Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

  Zarejestruj się do newslettera i profituj!

  40 Rabatu

  * kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 300 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.