Oprawy-Downlight wpuszczane

Oprawy wpuszczane do sklepu

Sukces handlowy danego sklepu zależy od wielu różnych czynników. Pozytywny wpływ na ten wynik może mieć na przykład właściwie wybrane oświetlenie sklepu. Do tego oświetlenia sklepu powinny należeć oprawy wpuszczane.

W suficie, ścianie lub w posadzce - wszechstronność opraw wpuszczanych

Oprawy wpuszczane, jak już sama ich nazwa zdradza, są bezpośrednio wbudowywane w ścianę lub w sufit. I tak oprawy wpuszczane - na przykład w sufit - stają się wizualną atrakcją, która umożliwia tworzenie pasjonujących efektów świetlnych. Dlatego oprawy wpuszczane są - zajmującą niewiele miejsca - alternatywą dla lamp wiszących, stojących lub ściennych, które mogą je jednak dodatkowo uzupełniać.

Efektowne oświetlenie można osiągnąć także za pomocą opraw wpuszczanych, montowanych w podłodze - tak zwanych reflektorów wpuszczanych podłogowych. Nadają się one wspaniale szczególnie do celów reprezentacyjnych. Na przykład za pomocą opraw wpuszczanych tego rodzaju można oświetlić wejście do sklepu - zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, a także użyć ich do efektownego oświetlania schodów.

Inne zalety opraw wpuszczanych jako oświetlenia sklepów

W życiu codziennym liczy się często pierwsze wrażenie. Do takich decydujących sytuacji życia codziennego dochodzi na przykład wtedy, kiedy potencjalny nowy klient wchodzi do sklepu. Oświetlenie sklepu w postaci opraw wpuszczanych może w tym przypadku w istotny sposób przyczynić się do tego, że klient odbierze atmosferę jako przyjemną i będzie chciał dłużej się tu zatrzymać. Umiejętne rozmieszczenie opraw wpuszczanych może również zadecydować o tym, czy specjalne produkty natychmiast wpadną klientowi w oko. Dlatego oprawy wpuszczane są idealne do zwracania uwagi na ofertę, ale oczywiście są tam także po to, aby zapewniać oświetlenie ogólne lub też podstawową jasność w sklepie.

  • 750.000 produktów w magazynie
  • 60-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł
22 307 14 83 Usługa

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.03.2021.