Lampki choinkowe zewnętrzne

Polecane produkty w tej kategorii

  Łańcuchy świetlne zewnętrzne : źródła światła, które tworzą atmosferę

  Zimą, gdy na zewnątrz leży śnieg, panuje zimno i mróz, zewnętrzne lampki świąteczne mają szczególny urok. Blask ich światła odbija się na zewnątrz wielokrotnie w śniegu i lodzie. Dzięki zewnętrznym lampkom świątecznym powstaje więc cudowny, skrzący się lodowy krajobraz, który może się nawet wydawać nieco nierzeczywisty. Wrażenie to jest potęgowane, jeżeli lampki umieści się na różnego rodzaju krzewach i drzewach. Dotyczy to także pokrytych śniegiem rzeźb, donic, a nawet ławek, wokół których owinięto zewnętrzne lampki świąteczne. Wszystkie te przedmioty stwarzają wrażenie zaczarowanych, jeżeli zostaną dekoracyjnie podkreślone odpowiednim oświetleniem, co udowadnia, że mroźna zima może być fascynująca. Stojąc przed drzwiami domu lub patrząc przez okno odczuwa się szczególną radość patrząc na małe światełka błyszczących zewnętrznych lampek świątecznych.

  W przypadku lampek świątecznych przeznaczonych do stosowania na zewnątrz należy zwracać uwagę na stopień ochrony!

  Zimą można w pewnym stopniu wykorzystać także taras. Gdy na zewnątrz udekorowano już otoczenie innymi dekoracjami, można podziwiać zewnętrzne lampki świąteczne także z bliska. Wystarczy ciepło się ubrać w szal i rękawiczki i pod kocem na świeżym powietrzu można delektować się grzanym winem, pierniczkami i gorącą herbatą z przyjaciółmi - a wszystko to oczywiście w otoczeniu zewnętrznych lampek świątecznych. Przy ich stosowaniu należy zwracać uwagę także na stopień ochrony danych lampek. Od IP 44 mają one ochronę przeciwstrumieniową oraz zabezpieczenie przed ciałami obcymi większymi od jednego milimetra. Zewnętrzne lampki świąteczne można także stosować we wnętrzu. Zasada ta nie obowiązuje w przeciwną stronę!

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 30-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

  Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

  Zarejestruj się do newslettera i profituj!

  40 Rabatu

  * kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 300 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.