Węże świetlne

Bożonarodzeniowy nastrój wyczarowany wężem świetlnym

Za pomocą węży świetlnych można realizować najróżniejsze pomysły oświetleniowe. Dzięki różnym wariantom kolorystycznym możliwe jest przeobrażenie własnego ogrodu w wieczorny baśniowy świat. Wąż świetlny jest już także dostępny w wariancie LED i w związku z tym umożliwia nastrojowe oświetlenie w wersji energooszczędnej. Wąż świetlny stanowi nowoczesną alternatywę dla tradycyjnych lampek świątecznych i stał się popularnym elementem dekoracyjnym nie tylko w okresie Bożego Narodzenia. Wykorzystywany jest także chętnie do oświetlenia sali podczas różnego rodzaju imprez oraz do ozdabiania ogrodowych altan. Kto szczególnie lubi kolory, może do zewnętrznych dekoracji wykorzystać wielokolorowy wąż świetlny, który dzięki urządzeniu sterującemu umożliwia uzyskanie różnych efektów świetlnych.

Doskonały pod względem kształtu wąż świetlny: renifer i spółka.

Oprócz indywidualnych możliwości dekoracyjnych, które daje wąż świetlny składający się z pojedynczych żarówek lub wąż LED, używa się elastycznych węży do tworzenia sylwetek i figur. Figury te można kupić gotowe - są to druciane stelaże w kształcie renifera, Św. Mikołaja lub sanek, które owinięte są wężem świetlnym. Dzięki temu po włączeniu widoczna jest świecąca sylwetka, która w ciemnych porach roku stwarza bożonarodzeniowy nastrój w ogrodzie i przed domem. Jeżeli nie ma się ochoty na samodzielne dekorowane małej choinki lub krzewu przed domem wężem świetlnym lub lampkami świątecznymi, można wykorzystać praktyczną alternatywę, którą stanowi trójwymiarowa choinka. Ten kształt wykonany z węży świetnych wywołuje wrażenie, że jest to prawdziwa, udekorowana światełkami choinka w ogrodzie.

Korzystne cenowo dekorowanie wężami świetlnymi LED

Od kilku lat technika LED jest wykorzystywana także przy oświetleniu bożonarodzeniowym. Zalety małych diod świecących są widoczne szczególnie w przypadku filigranowego oświetlenia i dekoracji, które są podłączone na wiele godzin do prądu sieciowego. Zużywają one do 90% mniej prądu niż zwykłe żarówki, a ich trwałość wynosi od 20.000 do 50.000 godzin. Ponadto są one bardzo małe i emitują zdecydowanie mniej ciepła niż inne żarówki - wszystkie te cechy są bardzo korzystne w przypadku węży świetlnych i ich zastosowań.

 

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 50-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

Zarejestruj się do newslettera i profituj!

90 Rabatu

* kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 550 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.