Skrzynka na gazety

Inwestycja w pojemnik na prasę jest opłacalna

W warunkach europejskich zupełnie normalne jest to, że lato jest bardzo deszczowe i ulewna może być także jesień. Aby skutecznie chronić swą pocztę oraz gazety i czasopisma przed złymi warunkami atmosferycznymi, jak najbardziej opłacalna może być inwestycja w pojemnik na prasę, bądź w skrzynkę na listy wyposażoną w pojemnik na prasę. Jeżeli listonosz znajdzie jedynie skrzynkę na listy bez pojemnika na prasę, to włoży gazetę po prostu do otworu na listy, co powoduje, że może ona zostać uszkodzona, a w najgorszym przypadku może stać się zupełnie nieczytelna po przejściu przelotnego deszczu.

Dlatego sensowne jest posiadanie oddzielnego pojemnika na prasę, a najlepiej od razu skrzynki na listy ze zintegrowanym pojemnikiem. Nie tylko chroni on przed deszczem i wiatrem, ale także zapewnia pewną ochronę prywatności. W końcu nie powinno nikogo obchodzić to, jaki tytuł wkładany jest do naszej skrzynki. Poza tym osobny pojemnik zapobiega ewentualnemu przeładowaniu skrzynki na listy. Jeśli montujemy go w późniejszym terminie, może pojawić się ten kłopot, że powinien on pasować stylem i wzornictwem do posiadanej już skrzynki na listy.

Style pojemników na prasę

Dostępne są one w najróżniejszych stylach i wzornictwie: od nowoczesnych po pojemniki w stylu niemal antycznym. Na topie są na przykład warianty ze szklanym frontem, szczególnie z satynowego szkła. Ale także nostalgiczny pojemnik z miedzi z napisem “gazety” ma swój urok. W Stanach Zjednoczonych od dawna popularne są Mailbox'y, skrzynki na listy, które dla Europejczyków wyglądają raczej jak pojemniki na prasę i także są coraz popularniejsze w naszym kraju. Jednak prawdopodobnie także w przyszłości nie wyprą one klasycznego pojemnika na prasę.

  • 750.000 produktów w magazynie
  • 60-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł
22 307 14 83 Usługa

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.03.2021.