Skrzynki na listy ścienne

Polecane produkty w tej kategorii

  Naścienna skrzynka na listy - to skrytka pocztowa do montażu na ścianie

  Regularne zaglądanie do skrzynki na listy to, mimo poczty elektronicznej, telefonów komórkowych i smartfonów, jeden z najważniejszych codziennych rytuałów. Skrzynka, niezależnie jakiego rodzaju, umieszczona na ścianie domu lub w jego pobliżu, albo na klatce schodowej, jest więc w dalszym ciągu niezbędna. Wariant naścienny jest przy tym jednym z najczęściej stosowanych modeli, zarówno w zakresie skrzynek pojedynczych, jak i tych przeznaczonych dla domów wielorodzinnych. Naścienne skrzynki na listy są przeznaczone do montażu na ścianie i są nazywane fachowo natynkowymi.

  Rodzaje naściennych skrzynek na listy

  W przypadku naściennych skrzynek na listy poczta wrzucana jest z reguły od przodu lub z góry. Aby roznosiciel gazet wcześnie rano miał łatwą pracę i wiedział, gdzie powinien wrzucić gazetę, można wyposażyć skrzynkę w pojemnik lub tubę na gazety. Z niektórymi naściennymi skrzynkami na listy pojemnik na gazety jest już zintegrowany, inne trzeba w niego dodatkowo wyposażyć. Nie powinien to być żaden problem, ponieważ producenci często oferują odpowiednie pojemniki we wzornictwie pasującym do skrzynki.

  Naścienna skrzynka na listy czy skrzynka wolnostojąca?

  Dzięki temu, że skrzynkę naścienną czy natynkową mocuje się do ściany domu, ma ona kilka zalet związanych z jej użytkowaniem: ponieważ naścienna skrzynka z reguły umieszczona jest na elewacji domu pod występem dachu, jest ona zdecydowanie bardziej chroniona przed wpływami czynników atmosferycznych, niż np. wolnostojąca, która jest cała narażona na skutki zmieniających się warunków pogodowych. Poza tym stosowanie naściennych skrzynek na listy ma tę zaletę dla mieszkańców, że codzienna droga od drzwi domu do skrzynki nie jest zbyt daleka i np. nie moknie się podczas deszczu

  Dostępne są naścienne skrzynki na listy wykonane z różnych, odpornych na warunki atmosferyczne materiałów - z lakierowanej stali (w różnych kolorach), stali szlachetnej, odlewów aluminiowych, tworzyw sztucznych lub z połączeń drewna i szkła.

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 50-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

  Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

  Zarejestruj się do newslettera i profituj!

  90 Rabatu

  * kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 550 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.