Skrzynki na listy stal szlachetna

Od przedmiotu użytkowego do obiektu sztuki designerskiej: skrzynka na listy ze stali szlachetnej

Jest ona elementem stylistyki, a jednocześnie praktycznym przedmiotem użytkowym: skrzynka na listy ze stali szlachetnej. Zaletą takiej skrzynki jest fakt, że dobrze chroni korespondencję przed nieprzyjemnymi wpływami atmosferycznymi, zaś stal szlachetna jest materiałem stosunkowo wytrzymałym. Aby cieszyć się jak najdłużej ze swojej skrzynki na listy ze stali szlachetnej, powinno się od czasu do czasu poświęcić chwilę na jej pielęgnację.

Pielęgnacja skrzynki na listy ze stali szlachetnej

Ponieważ skrzynka na listy ze stali szlachetnej przez 365 dni w roku wystawiona jest na działanie zarówno dużych upałów jak i trzaskających mrozów, powinno się ją od czasu do czasu oczyścić z zewnętrznych zabrudzeń za pomocą środka czyszczącego do stali szlachetnej, a następnie nałożyć warstwę środka konserwującego do tejże stali. Taki „program pielęgnacyjny” zalecany jest przede wszystkim wtedy, kiedy skrzynka zamocowana jest na ogrodzeniu lub jest skrzynką wolnostojącą na zewnątrz w miejscu, gdzie nieosłonięta musi wytrzymać zmienne warunki atmosferyczne.

Skrzynka skrzynce nie równa (nawet ze stali szlachetnej)

Obok wypielęgnowanego ogrodu i okazałej fasady wielu właścicieli domów przywiązuje także wagę do wzornictwa ich skrzynki na listy. Często mają przy tym dylemat przy wyborze, ponieważ skrzynka skrzynce nie jest równa. Skrzynka na listy ze stali szlachetnej może być wykonana całkowicie ze stali szlachetnej lub przykładowo posiadać kilka okienek z mlecznego szkła. Praktyczna jest skrzynka na listy ze zintegrowaną tubą na gazety. W ten sposób ulubiona gazeta nie jest po prostu wtykana w otwór skrzynki, a tym samym jest lepiej zabezpieczona przed ewentualnym deszczem. Poza tym kupujący musi być zadowolony z wyposażenia skrzynki na listy. Na przykład z kluczyków zabezpieczających dwojakiego rodzaju, odpowiednich śrubek do zamocowania czy dopasowanej tabliczki na nazwisko.

  • 750.000 produktów w magazynie
  • 60-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł
22 307 14 83 Usługa

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.03.2021.