Świeczki LED

Polecane produkty w tej kategorii

  Świece LED – bezpieczne i piękne

  Ach, leniwy wieczór przy pięknym blasku świec. Cudownie, prawda? Tak, gdyby nie... okropne plamy wosku na nowym drewnianym stoliku albo smugi sadzy na firance. Opalone ogarki, które naprawdę nie wyglądają już estetycznie. Obawa, że pies przypadkowo przewróci świeczki. I ciągły strach, że coś gdzieś zacznie się palić. Ale żeby z tego powodu zrezygnować ze świec? Po co? Przecież są świece LED! Przepiękne – i całkowicie bezpieczne. A do tego wiele dodatkowych funkcji i piękny wygląd – trzeba się dokładnie przyjrzeć, aby stwierdzić, że nie są prawdziwe.

  Świeca LED w cylindrze z pokrywą - płomień 3D, czerwony
  W zestawie cztery - stożek świecy LED Wysokość Clara 7,5 cm
  Wygląd metaliczny - świeca LED Sara niebieska

  Jakie korzyści zapewniają świece LED?

  • Wygląd. Prawdziwa czy LED? Trudno powiedzieć. Różnicę widać dopiero z naprawdę bliska. Nic dziwnego! W końcu świece LED mają w najdrobniejszych szczegółach przypominać wspaniałe modele, na których są wzorowane. I to działa!
  • Atmosfera. Właściwie, dlaczego wszyscy tak bardzo lubią świece? Zgadza się! Ze względu na wyjątkowy nastrój. A co najlepsze, właśnie taki relaksacyjny nastrój zapewniają nie tylko prawdziwe świece, ale też i modele LED. I to bez obaw, że zaraz zapali się firanka, albo że pies lub kot się nimi zainteresuje.
  • Świeży blask. Każdy zna je z doświadczenia: krzywe, wypalone do połowy lub tylko z jednej strony ogarki, z którymi nie wiadomo, co zrobić. Ale nie dotyczy to świec LED. Te nawet po wielu latach wyglądają tak samo pięknie, jak pierwszego dnia.
  • Technologia LED. Serce nowoczesnych świec LED. Zamiast otwartego ognia. A technologia LED naprawdę nie stanowi żadnego zagrożenia pożarowego. Nagrzewanie? Nie dotyczy. Dym, sadza lub krople wosku na pięknym, nowym stoliku kawowym? Nie w przypadku świec LED.
  • Bezpieczeństwo. Dom, w którym wiele się dzieje? Świece z otwartym ogniem nie mają tu racji bytu. W przeciwieństwie do modeli LED. Te ostatnie są absolutnie bezpieczne zarówno dla najmłodszych domowników, jak i zwierząt. Nowoczesnych świec można używać nawet w miejscach (np. w pokoju gościnnym) lub sytuacjach (np. podczas drzemki), w których nie można mieć ich na oku.
  • Uniwersalna dekoracja. Papier i najróżniejsze materiały dekoracyjne – szczególnie w okresie jesiennym i zimowym. Firanki, obrusy i wszelkie inne łatwopalne, choć naprawdę piękne elementy wyposażenia wnętrz znajdujące się w każdym mieszkaniu. Nikt nie ośmieli się ustawić w ich pobliżu prawdziwych świec. Ale przecież można je zastąpić modelami LED. Te zaś zniosą wszystko – i nawet przez chwilę nie wzbudzą obaw o bezpieczeństwo.

  A poza tym...

  • Świece LED są bezprzewodowe. Mają przecież (w miarę możliwości) przypominać palące się prawdziwym ogniem oryginały. Czy ktoś widział prawdziwe świece z kablem? Dlatego ich kuzynki, modele LED, czerpią energię najczęściej ze standardowych, dostępnych w handlu baterii.
  • Istnieją modele z bardzo praktycznym programatorem czasowym. Albo z pilotem. Dzięki nim można je włączać i wyłączać oraz ustawiać czas świecenia lub funkcję migotania płomienia bez konieczności wstawania z kanapy. Można również na przykład ściemniać światło. Naprawdę. Ale to zależy od modelu. Dlatego trzeba to dokładnie sprawdzić w szczegółach dotyczących produktu.
  • Świece LED mogą świecić na kolorowo. Zielony, niebieski, czerwony czy też fioletowy – w przypadku LED z funkcją skokowej zmiany barw RGB to żaden problem. Wspaniałe rozwiązanie dla tych wszystkich, dla których normalne światło świecy jest zbyt pospolite.
  Migający płomień - świeca LED Glim Frost kości słoniowej
  Zapachowy wosk świecowy LED z wyłącznikiem czasowym 23 cm
  Migająca świeca LED Cemmy Set of 2

  W jakich wersjach występują świece LED?

  Wybór świec LED jest ogromny. LED w niczym nie ustępują tradycyjnym modelom również pod względem wzornictwa. Dlatego: czerwone, białe, niebieskie, czarne, kremowe czy też w modnym kolorze miętowym, różowym czy malinowym. Z fakturą, efektem brokatu – a także oczywiście również z otoczką z prawdziwego wosku, łącznie z typowym zapachem i skapującą strużką na obrzeżu. Świece walcowe, modele tealight, o małej lub dużej średnicy. Która wersja będzie najlepsza? Co? Świeca musi być zdmuchiwana? Tak, to też jest możliwe w przypadku LED. Z niczego nie trzeba rezygnować. No, może jedynie z obawy przed pożarem.

  Jakie baterie są potrzebne do świec LED?

  Dobrze byłoby udzielić na to pytanie uniwersalnej odpowiedzi. Ale trzeba z przykrością stwierdzić, że takiej nie ma. Nawet jeśli świece LED są z reguły zasilane na baterie, to zwykle różną się one wielkością. Różna jest także ich liczba. Informacje dotyczące rodzaju i liczby baterii wymaganych do konkretnej świecy można łatwo znaleźć w szczegółach dotyczących produktu. Zwykle są to dostępne w sklepach standardowe: AA, AAA lub C.

  I wszystko jasne.

  Nasza rada: Najlepiej od razu zamówić odpowiednie baterie do nowych świec LED w naszym sklepie. Jak to zrobić? Wystarczy zajrzeć przy wybranym produkcie do okna „Akcesoria dodatkowe”. Można tu znaleźć dokładnie te baterie, które są potrzebne.

  Jak długo palą się świece LED?

  Świece adwentowe Tenna z numerami Zestaw diod LED 4

  A jak długo mają się palić? Pięć minut, pół godziny, cztery godziny czy 12 godzin? A może cały dzień? Właściwie odpowiedź zależy od tego, jakie wymagania co do długości pracy świecy ma użytkownik. Można oczywiście ustawić świecę LED na „on” i pozwolić jej się palić tak długo, dopóki nie wyczerpią się baterie. Trochę to potrwa – ale oczywiście można.

  W dzisiejszych czasach wiele świec LED ma na szczęście zintegrowany programator czasowy. Co to znaczy? To proste. Można ustawić nie tylko godzinę włączenia i wyłączenia świecy, ale i określony czas pracy. Popularne ustawienie: od 4 do 8 godzin. To znaczy, że świeca pali się na przykład 8 godzin. Potem automatycznie się wyłącza, a następnie automatycznie włącza dopiero za 16 godzin. Bardzo praktyczne, prawda? I zupełnie niemożliwe w przypadku prawdziwych świec!

  Po wybraniu konkretnej świecy LED potrzebna jest informacja, czy jest ona wyposażona w praktyczny programator czasowy? Nic prostszego. Wystarczy zajrzeć do szczegółów dotyczących produktu. Jest tam również informacja dotycząca wyboru długości świecenia.

  Dlaczego świece LED migoczą?


  Co jest prototypem świecy LED? Oczywiście prawdziwa świeca – z wosku. A co robi prawdziwa świeca, kiedy się pali? No jasne, migocze. To naturalne wrażenie. Ale dodatkowo wprowadza niesamowicie przyjemną atmosferę. Właśnie dlatego modele LED również migoczą. Tak jak ich wspaniałe prototypy! Ale nie wszystkie. Wystarczy sprawdzić w szczegółach dotyczących produktu funkcję „migotanie płomienia” i gotowe.

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 30-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

  Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

  Zarejestruj się do newslettera i profituj!

  40 Rabatu

  * kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 300 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.