Wentylatory stołowe i stojące

Polecane produkty w tej kategorii

  Chłodny powiew wiatru z wentylatorów stołowych i wolnostojących

  Gdy temperatury na zewnątrz wzrastają, powietrze w domu lub biurze również staje się nieznośnie gorące i duszne. Jeżeli nie mamy klimatyzacji, to należy sięgnąć po wentylator, aby zapewnić sobie dopływ świeżego powietrza. Zasadniczo są do wyboru trzy różne rodzaje wentylatorów: sufitowe, wolnostojące i stołowe. Wszystkie one zapewniają lepszą cyrkulację powietrza, nie są jednak w stanie obniżyć temperatury w pomieszczeniu. Wentylator stołowy lub wolnostojący wymusza ruch powietrza, który jest przez skórę człowieka odczuwany jako ochłodzenie.

  Wentylator stołowy - ochłoda dla jednej osoby

  Wentylator stołowy to najmniejszy model tego urządzenia. Nadaje się on z uwagi na swe małe rozmiary na przykład do postawienia na biurku. Ponieważ jego moc z reguły jest ograniczona, nie powoduje on szczególnie silnego przepływu powietrza, więc tylko jedna lub kilka osób może odczuć jego chłodzące działanie.

  Wentylator wolnostojący - to więcej niż tylko wietrzyk

  Jeżeli chcemy uzyskać poprawę powietrza w całym pomieszczeniu, to lepiej niż wentylator stołowy nadaje się do tego wariant wolnostojący. Jego głowica, tzn. wirnik oraz łopatki wirnika, znajduje się na stojaku, który w wielu modelach ma regulowaną wysokość. Niektóre z wentylatorów stojących posiadają dodatkowo kółka przy nóżkach stojaka, aby można było ustawiać ten "wiatrak" w różnych miejscach pokoju. W przypadku wentylatorów wolnostojących należy, podobnie jak w przypadku innych tego typu urządzeń, zwracać uwagę na wydajność. Wielkość oraz wydajność wentylatora determinują prąd powietrza, który jest przezeń generowany.

  Ponieważ zarówno wentylatory stołowe, jak i wolnostojące posiadają przewód, należy zwracać uwagę na to, aby „chłodna bryza“ nie stała się pułapką, o którą wszyscy będą się potykać.

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 50-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

  Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

  Zarejestruj się do newslettera i profituj!

  90 Rabatu

  * kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 550 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.