Wentylatory sufitowe bez oświetlenia

Polecane produkty w tej kategorii

  Wentylatory bez oświetlenia

  Doskonały klimat w pomieszczeniu o każdej porze roku

  wiatrak sufitowy

  W jakich sytuacjach sprawdza się wentylator?

  Wentylator to doskonałe rozwiązanie o każdej porze roku – latem, gdy ze względu na upał pot spływa po ciele, czy zimą, gdy mamy zimne stopy. W ciepłych porach roku wentylator pracuje w trybie letnim, zapewniając przyjemny efekt chłodzenia skóry, zaś w chłodniejszych porach roku w trybie zimowym, rozprowadzając ciepłe powietrze po całym pomieszczeniu – a przy tym powoduje oszczędność do 30% kosztów ogrzewania.

  Przy wyborze produktu warto zwrócić uwagę na tę funkcję, ponieważ nie wszystkie wentylatory mają możliwość pracy na biegu wstecznym.

  Jak zainstalować wentylator sufitowy?

  Wentylator należy podłączyć do przyłącza prądu na suficie, które jest w stanie utrzymać jego ciężar. Odległość pomiędzy podłogą a wentylatorem powinna wynosić co najmniej 2,30 m.

  W przypadku niektórych wentylatorów sufitowych zakres dostawy obejmuje również akcesoria do montażu na skośnym suficie. Informacje na temat maksymalnego kąta nachylenia sufitu można znaleźć w szczegółach dotyczących produktu.

  Należy również uwzględnić pozostałe informacje zawarte w dostarczonej instrukcji i pozostawić wentylator włączony przez co najmniej 24 godziny na niskim stopniu prędkości.

  wiatrak sufitowy
  wentylator sufitowy

  Czy dostępne są wentylatory sufitowe z pilotem?

  Wiele wentylatorów jest dostarczanych z pilotem, w wielu przypadkach pilot można również dokupić później. Pilot umożliwia sterowanie wszystkimi funkcjami bez konieczności opuszczania wygodnej kanapy lub fotela, dotyczy to m.in. prędkości pracy wentylatora (obroty na minutę) oraz kierunku obrotów.

  Jakie wentylatory bez oświetlenia pracują wyjątkowo cicho?

  Generalnie wysokiej jakości wentylatory zawsze pracują cicho. Na niskiej prędkości rzadko słyszy się cokolwiek, a na wyższych prędkościach właściwie tylko szum wiatru. Wielu klientów używa naszych wentylatorów nawet w sypialni.

  W takim przypadku należy jednak pamiętać, aby nie kłaść się do snu w zbyt lekkiej odzieży nocnej i bez okrycia – nie warto narażać się na przeciągi i przeziębienie.

  wentylator sufitowy

  W razie wątpliwości przy wyborze wentylatora związanych ze szczególnymi wymaganiami dotyczącymi wielkości pomieszczenia, poziomu głośności pracy lub innych funkcji wystarczy zadzwonić do naszego zespołu doradców pod numer telefonu 22 307 14 83 lub użyć formularza kontaktowego.

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 50-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

  Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

  Zarejestruj się do newslettera i profituj!

  90 Rabatu

  * kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 550 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.