Wentylatory sufitowe bez oświetlenia

Wentylatory sufitowe – przewiewna zasada rotacji

W pomieszczeniach, które są bardzo wysokie lub ze względów architektonicznych bardzo trudne do przewietrzenia w naturalny sposób, wentylatory sufitowe mogą zdziałać prawdziwe cuda.

W przeciwieństwie do klimatyzacji, wentylatory sufitowe niemalże nie wymagają konserwacji, mają stosunkowo korzystne ceny i wyróżniają się dzięki swojemu jedynemu w swoim rodzaju atutowi ich lokalizacji - pod sufitem nie zajmują cennej powierzchni na podłodze czy na ścianach. Zwykle także ich montaż nie stanowi problemu.

Wszystko, czego potrzebują do działania wentylatory sufitowe bez oświetlenia, jest to zwykłe przyłącze do prądu dla oświetlenia sufitowego i odpowiednio wytrzymała konstrukcja sufitu. Ponieważ wentylatory sufitowe poprzez ruch wirowy wywierają równomierne umiarkowane obciążenie na miejsce zawieszenia, prace montażowe należy przeprowadzić bardzo starannie. W razie niepewności co parametrów obciążeniowych sufitu w pokoju, można bez problemu wybrać taki wentylator, który dzięki swoim małym wymiarom i niskiej wadze nie obciąży podwieszenia bardziej, niż zwykła lampa sufitowa.

  • 540.000 produktów w magazynie
  • dogodne metody płatności
  • dostawa gratis od 700 zł

pon. - czw. 8 - 18
pt. 8 -17