Wentylatory sufitowe bez oświetlenia

Wentylatory sufitowe – przewiewna zasada rotacji

W pomieszczeniach, które są bardzo wysokie lub ze względów architektonicznych bardzo trudne do przewietrzenia w naturalny sposób, wentylatory sufitowe mogą zdziałać prawdziwe cuda.

W przeciwieństwie do klimatyzacji, wentylatory sufitowe niemalże nie wymagają konserwacji, mają stosunkowo korzystne ceny i wyróżniają się dzięki swojemu jedynemu w swoim rodzaju atutowi ich lokalizacji - pod sufitem nie zajmują cennej powierzchni na podłodze czy na ścianach. Zwykle także ich montaż nie stanowi problemu.

Wszystko, czego potrzebują do działania wentylatory sufitowe bez oświetlenia, jest to zwykłe przyłącze do prądu dla oświetlenia sufitowego i odpowiednio wytrzymała konstrukcja sufitu. Ponieważ wentylatory sufitowe poprzez ruch wirowy wywierają równomierne umiarkowane obciążenie na miejsce zawieszenia, prace montażowe należy przeprowadzić bardzo starannie. W razie niepewności co parametrów obciążeniowych sufitu w pokoju, można bez problemu wybrać taki wentylator, który dzięki swoim małym wymiarom i niskiej wadze nie obciąży podwieszenia bardziej, niż zwykła lampa sufitowa.

  • 750.000 produktów w magazynie
  • 60-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł
22 307 14 83

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.03.2021.