Wentylatory sufitowe z oświetleniem

Polecane produkty w tej kategorii

  Wentylatory sufitowe z oświetleniem – piękne i podwójnie praktyczne

  Wentylatory sufitowe z oświetleniem to podwójna zaleta, zapewniają piękne światło, a dodatkowo przyjemną, świeżą bryzę – i potrzebują do tego tylko jednego przyłącza sufitowego.

  Wentylatory sufitowe
  Wentylatory sufitowe
  Wentylatory sufitowe

  Jak zainstalować wentylator sufitowy z oświetleniem?

  Właściwie dokładnie tak samo, jak instaluje się w domu każdy zwykły wentylator sufitowy. A więc za pośrednictwem zwykłego wypustu sufitowego (L, N, PE). Dzięki temu światło i wentylator sufitowy można wygodnie obsługiwać osobno za pomocą wyłączników pociąganych lub bardzo praktycznego pilota. Ale bez obaw! Do każdego produktu dołączona jest instrukcja montażu. A w razie wątpliwości należy się zwrócić do zaufanego elektryka lub do naszego zespołu doradców.

  Czy dostępne są wentylatory sufitowe z oświetleniem LED?

  Technologia LED wykorzystywana jest teraz w każdym rodzaju oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego. Dlatego wentylatory z oświetleniem są również wyposażone w ledy.  W przypadku wentylatora sufitowego z oświetleniem opcje są podobne jak w przypadku „zwykłej” lampy sufitowej. Można wybrać lampę ze zintegrowaną na stałe technologią LED lub lampę ze znormalizowaną oprawą, taką jak np. E27, do której można wkręcić odpowiednią żarówkę LED i cieszyć się nie tylko orzeźwiającym powietrzem, ale i doskonałym światłem, które dodatkowo gwarantuje oszczędność pieniędzy i ochronę środowiska.

  Wengefarbener Deckenventilator Anneka, beleuchtet

  Czy dostępne są wentylatory sufitowe z oświetleniem na pilot?

  Kiedy jest gorąco, wentylator doskonale spełnia swoje zadanie. I najlepiej byłoby mieć możliwość włączenia wentylatora bez ruszania się z miejsca. Na szczęście wiele modeli wentylatorów sufitowych z oświetleniem posiada funkcję sterowania za pomocą pilota. Wyjątkowo praktyczne rozwiązanie! To, jakie funkcje obsługuje pilot, zależy od modelu. Z reguły można nie tylko włączyć, czy wyłączyć wentylator lub oświetlenie, ale także regulować prędkość pracy wentylatora. W niektórych przypadkach pilot umożliwia nawet ściemnianie światła.

  Czy dostępne są wentylatory sufitowe z funkcją ściemniania światła?

  Wielu użytkowników ma dodatkowe wymagania co do wentylatorów pokojowych: mają one nie tylko chłodzić i oświetlać wnętrze, ale także posiadać możliwość ściemniania światła - najlepiej za pomocą praktycznego pilota. Wszystko to jest możliwe jednocześnie. W zasadzie światło wentylatorów sufitowych jest ściemniane. W zasadzie – ponieważ nie każdy produkt oferuje taką funkcję. Dlatego dokonując wyboru należy zwrócić uwagę, czy w szczegółach dotyczących produktu znajduje się adnotacja „Możliwość ściemniania – tak”. Jeśli tak jest, wystarczy tylko podłączyć odpowiedni, zewnętrzny ściemniacz i nawet w największym upale można się cieszyć światłem i świeżym powietrzem według własnych upodobań.

  Jakie zalety oferuje lampa z wentylatorem w zimie?

  Przede wszystkim światło. Wszyscy wiedzą, że na zimę nie ma potrzeby montowania zamiennej lampy sufitowej w miejsce wentylatora. Jednak nie wszyscy wiedzą, że zimą warto włączać wentylator sufitowy, by zapewnić odpowiednią cyrkulację powietrza. Oczywiście nie dlatego, że w pomieszczeniu jest nieznośnie ciepło – chodzi raczej o ogrzane powietrze i tzw. tryb zimowy czy też funkcję biegu wstecznego.

  Wentylator pracujący w trybie zimowym kieruje przyjemnie ciepłe, ogrzane powietrze, które niestety zbyt szybko unosi się ku górze pod sufit, z powrotem w dół – na zmarznięte stopy. Dzięki temu można mieć zawsze ciepłe stopy, a przy tym oszczędzać koszty ogrzewania. Kiedy w pomieszczeniu jest przyjemnie ciepło, nie trzeba zwiększać ogrzewania. Ale uwaga – nie każdy wentylator sufitowy oferuje taką funkcję. Dlatego dokonując wyboru należy zwrócić uwagę, czy w szczegółach dotyczących produktu znajduje się informacja „Tryb lato/zima – tak”. Jeśli tak oznacza to, że latem nie trzeba będzie się pocić, a zimą marznąć w nogi.

  Czy dostępne są wentylatory sufitowe z oświetleniem marki Westinghouse?

  Oczywiście, że tak - Westinghouse jest wiodącym producentem wentylatorów sufitowych w Europie. Każdy, kto szuka markowego wentylatora, powinien zwrócić uwagę, czy na stronie produktu w sklepie wyświetlała się nazwa Westinghouse. Wentylator z oświetleniem marki Westinghaus można znaleźć tutaj.

  Czy wentylator sufitowy z oświetleniem można obsługiwać za pomocą wyłącznika sznurkowego?

  Możliwość uruchamiania i wyłączania, regulacja prędkości – to podstawowe zadania wentylatora sufitowego z oświetleniem. Takie funkcje można obsługiwać np. za pomocą bardzo praktycznego pilota, ale również za pomocą wyłącznika sznurkowego. Wyłączniki pociągane znajdujące się bezpośrednio na wentylatorze sufitowym to oprócz pilota jeden z najczęstszych sposobów obsługi tego urządzenia.

  W przypadku dodatkowych pytań na temat wentylatorów sufitowych z oświetleniem lub innych wątpliwości prosimy o kontakt z naszym zespołem doradców pod numerem 22 307 14 83 lub za pomocą formularza kontaktowego.

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 50-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

  Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

  Zarejestruj się do newslettera i profituj!

  90 Rabatu

  * kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 550 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.