Żarówki G53/AR111

Żarówki halogenowe G53 - to wspaniałe światło dla domu, przemysłu i biur

Żarówka halogenowa G53 - niskonapięciowa żarówka halogenowa, która wymaga transformatora - ma różnorodne zastosowania i jest bardzo popularna ze względu na jej jasne światło. Dzięki wskaźnikowi oddawania barw 100 Ra żarówka halogenowa G53 konkuruje z naturalnym światłem i jego naturalną barwą. W przeciwieństwie do zwykłej żarówki, która była pewnego rodzaju prekursorem żarówki halogenowej, osiąga do 50% wyższą wydajność świetlną. Także długość okresu użytkowania żarówek halogenowych, w tym także żarówki halogenowej G53, jest zdecydowanie wydłużona w porównaniu do zwykłej żarówki dzięki halogenom znajdującym się w szklanej bańce żarówki. Żarówki halogenowe G53 są chętnie wykorzystywane jako oświetlenie sklepów, restauracji, hoteli, galerii jak i do oświetlania prywatnych wnętrz. Nadają się znakomicie do tworzenia jasnych akcentów świetlnych i lepszego oświetlenia oraz podkreślenia obiektów w jasnym otoczeniu.

Budowa żarówki halogenowej G53

Żarówka halogenowa G53, jak już można wywnioskować z jej nazwy, posiada trzonek G, tzn. trzonek wtykowy z dwoma wystającymi zestykami. Obydwa zestyki znajdują się zgodnie z nazwą „G53“ w odległości 53 mm. To, co wyróżnia żarówki halogenowe G53 oprócz wielkości ich trzonka, to fakt, że są zawsze reflektorami. Tak jak wszystkie żarówki halogenowe i zwykłe żarówki także żarówka halogenowa G53 jest ściemniana, dzięki czemu jest bardzo popularna wśród konsumentów.
Dotychczas nie stworzono żadnej alternatywy dla żarówki halogenowej G53, jak np. żarówki LED, jednakże te żarówki halogenowe, które posiadają powłokę IR (IRC), mają dwa razy dłuższy okres użytkowania niż tradycyjna żarówka.

  • 750.000 produktów w magazynie
  • 60-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł
22 307 14 83 Service

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł Rabatu

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.03.2021.