Żarówki LED GU10

Żarówki LED GU10 - zamiennik reflektorów halogenowych z diodami świecącymi

Ciągłe prace rozwojowe nad diodami emitującymi światło, w skrócie LED, koncentrują się coraz bardziej nad tym, aby żarówki LED, jak żarówka LED GU10, stanowiły odpowiednią alternatywę dla różnych tradycyjnych źródeł światła, jak zwykłe żarówki i halogeny, oraz aby mogły być stosowane do oświetlenia wnętrz. Żarówka LED GU10, którą stanowią diody z typowym trzonkiem żarówki halogenowej oraz reflektor, może zastąpić żarówkę halogenową GU10. W przypadku wymiany 1:1 wysokonapięciowej żarówki halogenowej o tej samej budowie, żarówki LED GU10 ucieszą użytkownika wieloma zaletami: okresu użytkowania niektórych z nich dochodzącego do 50 000 godzin nie osiąga żadna inna żarówka. W połączeniu z brakiem konserwacji i niewielkim zużyciem prądu żarówki LED GU10 i wszystkie inne żarówki LED są opłacalną i energooszczędną alternatywą dla tradycyjnych żarówek. Badania i prace rozwojowe w zakresie techniki oświetleniowej LED nie zostały jeszcze zakończone, tak że perspektywy rozwoju dla wszystkich rodzajów żarówek LED są bardzo obiecujące.

Wydzielanie ciepła? - Dla dla żarówek LED GU10 to żaden problem!

W porównaniu z żarówką halogenową GU10, w przypadku której specjalne reflektory światła zimnego musiały zapobiegać promieniowaniu jakiegokolwiek ciepła do przodu, dla żarówki LED GU10 oświetlanie obiektów wrażliwych na ciepło zasadniczo nie stanowi żadnego problemu. Co prawda w tylnej części żarówki LED GU10 powstają temperatury od 60°C do 100°C, co jednak w ogóle nie ma porównania z temperaturami, jakie wytwarzają tradycyjne żarówki lub halogeny.

Żarówki LED GU10 - to żarówki LED z typowym trzonkiem halogenowym

Posiadając trzonek wtykowo-wkręcany żarówki LED GU10 są wyposażone w typowy trzonek wysokonapięciowych żarówek halogenowych. Pierwotnie reflektorowe żarówki halogenowe posiadały ten trzonek z dwoma wystającymi sztyftami w odległości 10 mm. Dzięki trzonkowi o tej samej budowie żarówki LED GU10 są pełnowartościowym zamiennikiem żarówek halogenowych GU10.

  • 750.000 produktów w magazynie
  • 60-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł
22 307 14 83 Service

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł Rabatu

* kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 300 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.