Żarówki LED GX53

Żarówki LED GX53

Doskonały zamiennik dla kompaktowych żarówek GX53

Czym są żarówki LED GX53?

Żarówki LED GX53 to nowoczesna alternatywa dla świetlówek kompaktowych GX53. W przypadku trzonka GX53 odległość pomiędzy metalowymi stykami wynosi 53 mm. Mocuje się go w oprawie poprzez obracanie zgodnie z kierunkiem ruchu wskazówek zegara.

Niewielka wysokość żarówki – 25 mm – była unikalna w przypadku świetlówek kompaktowych. W czasach technologii LED istnieje jednak możliwość projektowania znacznie bardziej płaskich konstrukcji, dzięki którym nowoczesny minimalizm zadomowił się na dobre w branży oświetleniowej.

Ponieważ jednak dostępnych jest jeszcze wiele lamp z oprawą GX53, również dla tych żarówek istnieją kompatybilne zamienniki LED GX53, które zapewniają większą oszczędność energii i dłuższą trwałość.

Fumagallli biała oprawa wpuszczana
Do oprawy GX53 każdej lampy…
Sylvania Micro Lynx lampa LED
… doskonale pasuje żarówka LED GX53.

Gdzie stosuje się żarówki GX53?

Osobne żarówki GX53 stosuje się we wnętrzach coraz rzadziej – między innymi ze względu na rozpowszechnienie wbudowanych na stałe diod LED jako najbardziej elastycznego i efektywnego energetycznie źródła światła. Można je jednak nadal dość często spotkać w lampach zewnętrznych – bez względu na miejsce ich montażu – a więc w lampach sufitowych, kinkietach zewnętrznych, oprawach wpuszczanych, a nawet słupkach oświetleniowych. Żarówka LED GX53 stanowi idealny zamiennik dla tych lamp.

Giuseppe zewnętrzna lampa sufitowa LED
Fumagalli oprawa wpuszczana szara
Gelmi EL LED IP66 kinkiet zewnętrzny czarny

Trzy zastosowania żarówek LED GX53.

Aby uzyskać fachowe porady na temat żarówek LED GX53 lub innych zamienników LED lub odpowiedzi na pytania dotyczące innych zagadnień związanych ze światłem i oświetleniem, prosimy o kontakt z naszym zespołem doradców: do formularza kontaktowego.

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 50-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

Zarejestruj się do newslettera i profituj!

90 Rabatu

* kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 550 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.