Żyrandole i lampy wiszące nowoczesne

Polecane produkty w tej kategorii

  Żyrandole nowoczesne

  Prestiżowa lampa w nowoczesnej odsłonie

  Czym charakteryzuje się nowoczesny żyrandol?

  Nowoczesne żyrandole prezentują się mniej wystawnie i raczej subtelnie – i właśnie dlatego stanowią harmonijne elementy wyposażenia. Do nowoczesnych wnętrz, w których liczą się zredukowane formy, powstają nowoczesne żyrandole z minimalistyczną formą lub delikatną nutą fantazji.

  Jedna rzecz w tych obiektach świetlnych pozostaje jednak niezmienna – widoczne źródła światła lub klosze na poszczególnych żarówkach. To właśnie odróżnia nowoczesny żyrandol od współczesnych lamp wiszących z diodami LED zintegrowanymi w filigranowych formach.

  srebrny żyrandol Herstal
  Chromowany żyrandol z filigranowymi wspornikami i subtelnymi kloszami.

  miedziany żarandol Hinkley
  Żyrandol z minimalistyczną, czarną podstawą i nieosłoniętymi żarówkami.

  biały żyrandol Masiero
  Designerski żyrandol z elementami, które nadają mu nowoczesny charakter.  

  srebrny żyrandol Lindby

  Jaka żarówka pasuje do nowoczesnego żyrandola?

  W przypadku nowoczesnych żyrandoli źródło światła stanowi element wzornictwa. Warto więc wybrać atrakcyjne wizualnie żarówki w formie płomienia. Jako zamienniki żarówek tradycyjnych i lamp halogenowych wykorzystuje się obecnie filamentowe żarówki LED.

  Gwarantują one oszczędność energii, zapewniają przytulne światło i przypominają żarówki tradycyjne. Oprócz żarówek w formie świeczek dostępne są również żarówki w kształcie przypominającym płomień.

  Jak należy czyścić żyrandol?

  Aby usunąć kurz z powierzchni żyrandola, wystarczy zwykle wyczyścić go na sucho za pomocą miotełki do kurzu. Dostępne są również specjalne spraye czyszczące, którymi spryskuje się żyrandol, tak aby brud i kurz z niego spłynął. W takim przypadku należy koniecznie rozłożyć pod żyrandolem gazety lub ręczniki.

  Przed każdym czyszczeniem należy wyłączyć źródło prądu. Jeśli źródła światła były zapalone, trzeba odczekać, aż ostygną. Prąd można ponownie włączyć dopiero po całkowitym wyschnięciu żyrandola.

  srebrny żarandol Trio Leuchten

  Aby uzyskać więcej informacji na temat nowoczesnych żyrandoli lub innych zagadnień związanych z oświetleniem, wystarczy zadzwonić do naszego zespołu doradców pod numer telefonu 22 307 14 83 lub użyć formularza kontaktowego.

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 30-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

  Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

  Zarejestruj się do newslettera i profituj!

  40 Rabatu

  * kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 300 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.