Lampy sufitowe Artemide

Lampy sufitowe Artemide

Nowoczesne lampy prosto z Włoch

Nowoczesne lampy sufitowe Artemide wykonane we Włoszech to o wiele więcej niż tylko źródło światła: lampy sufitowe Artemide to estetyczne dzieła sztuki o wyrafinowanej technologii. Ikony nowoczesnego stylu włoskiej firmy, założonej w 1960 roku, zdobią najlepsze hotele, restauracje, największe biura - i pokoje prawdziwych znawców oświetlenia!

Pirce Micro

G. M. Scutellà

Pokaz świetlny: pierścienie są podświetlane od dołu do góry, dzięki czemu rzutują fascynujący wzór świetlny na sufit. W ten sposób powstaje pośrednie oświetlenie pomieszczenia.

Odkryj teraz

Skydro

R. Lovegrove

Organiczny ulubieniec: poszczególne elementy wyglądają jak błyszczące srebrne krople i emitują światło pośrednio na sufit. W pomieszczeniu powstaje wspaniała atmosfera bez oślepiającego światła.

Odkryj teraz

Chlorophilia 2

R. Lovegrove

Floral fantasy: przezroczyste elementy PMMA sprawiają wrażenie pływających liści. Pośrednie światło promieniujące w kierunku sufitu dając dzięki temu imponujące efekty świetlne.

Odkryj teraz

Nh S3 14

Neri & Hu

Orientalny puryzm: chińscy projektanci zmienili tradycyjne, orientalne elementy latarni w indywidualne źródło światła, które doskonale się sprawdzi w nowoczesnych wnętrzach.

Odkryj teraz

Decomposé

Atelier Oï

Design, który sprawia frajdę: Zainspirowana toczącymi się serpentynami i tytułowym "rozkładem", oprawa ta staje się wyjątkowym elementem pomieszczenia i akcentem kolorystycznym.

Odkryj teraz

Miconos

E. Gismondi

Szkło spotyka się z klasyczną stalą: stalowe elementy tej lampy otrzymały klasyczne mosiężne wykończenie i doskonale współgrają z przezroczystym, okrągłym kloszem.

Odkryj teraz

Nur Gloss

E. Gismondi

Dwa razy jaśniej: oprócz światła bezpośredniego, oprawa ta oferuje również oświetlenie pośrednie skierowane w stronę sufitu. Sterowanie odbywa się za pomocą aplikacji Artemide.

Odkryj teraz

Tolomeo

M. de Lucchi & G. Fassina

Wyrafinowany salon: zamiast tradycyjnego klosza metalowego, ta wersja legendarnej lampy wyposażona jest w delikatny klosz wykonany z pergaminowego papieru. Nadaje on lampie lekkości.

Odkryj teraz

Logico

G. Reichert & M. de Lucchi

To źródło światła ma klasę: ta imponująca i przytulna lampa ze szkła dmuchanego wzbogaca prywatne przestrzenie mieszkalne, jak również hotele czy restauracje.

Odkryj teraz

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 50-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

Zarejestruj się do newslettera i profituj!

90 Rabatu

* kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 550 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.