PORADY INTELIGENTNY DOM

Inteligentne sterowanie ogrzewaniem w domu

Inteligentny system ogrzewania jest wygodny, bezpieczny i oszczędny! Inteligentne, sterowane danymi i zależne od obecności termostaty umożliwiają na bardziej efektywne wykorzystanie energii grzewczej. Pozwala to oszczędzać pieniądze i chronić środowisko - nawet w mieszkaniach wynajmowanych, w których trudno jest zastosować strukturalne środki oszczędzania energii. Przy zmianie miejsca zamieszkania wystarczy po prostu zabrać ze sobą inteligentne termostaty.

Ponadto, inteligentne sterowanie ogrzewaniem zapewnia uczucie komfortu. Już nie trzeba się zastanawiać, czy ogrzewanie zostało wyłączone przed wyjściem z domu - wystarczy jedno spojrzenie na telefon. W przeciwnym razie można wprowadzić odpowiednie zmiany jednym dotknięciem palca.


Zalety inteligentnej regulacji ogrzewania

Prosta instalacja

Prosta instalacja

Zmodernizowanie grzejnika i uzyskanie korzyści z inteligentnego sterowania ogrzewaniem jest możliwe w każdej chwili.

Pilot zdalnego sterowania

Pilot zdalnego sterowania

W kawiarni lub w pracy: bez względu na miejsce zawsze można sprawdzić temperaturę za pomocą aplikacji i w każdej chwili zmienić jej ustawienie.

Zaprogramowane ogrzewanie

Zaprogramowane ogrzewanie

Wykorzystanie harmonogramu umożliwia automatyczne zaprogramowanie temperatury w pomieszczeniu o określonej porze, np. podczas porannej kąpieli lub śniadania.


Inteligentny czujnik okienny:
Regulacja ogrzewania za sprawą Homematic IP i Rademacher

Inteligentne czujniki temperatury grzejników firmy Homematic IP i Rademacher regulują temperaturę zgodnie z wymaganiami użytkowników - w dowolnym momencie i w pełni automatycznie. Możliwe jest również sterowanie ręczne za pośrednictwem inteligentnego termostatu grzejnikowego.

Połączenie z czujnikiem drzwiowym i okiennym pozwala na maksymalizację oszczędności energii: po otwarciu okna grzejnik w pomieszczeniu automatycznie redukuje temperaturę pomieszczenia i ponownie podwyższa ją po jego zamknięciu.

Zestaw startowy Homematic IP
za ok. 400 zł

Zestaw startowy Rademacher
za ok. 1.200 zł


  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 50-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

Zarejestruj się do newslettera i profituj!

90 Rabatu

* kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 550 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.