Magiczny efekt świetlny

święta pełne blasku

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, który spędzamy w gronie rodzinnym. Ten okres nie bez powodu kojarzony jest również z klimatycznym wnętrzem i świecącymi dekoracjami, w tym czasie miłośnicy aranżacji mogą pobudzić swoją wyobraźnię i wypełnić dom niesamowitymi ozdobami.


Mroźna elegancja

świąteczne oświetlenie w zimnym odcieniu


Nowoczesna świąteczna aranżacja: mroźna elegancja z dominacją białych gwiazd bożonarodzeniowych, kryształów lodu, prostych form i detali w metalicznym kolorze. Ciepłe białe światło, które doskonale uzupełnia nowoczesne wzornictwo, zapewnia świąteczną przytulność. Świąteczny nastrój gwarantowany!

Dekoracje świąteczne do domu


Naturalne barwy

dekoracje w ciepłym świetle


Choinki zarówno zielone, jak i te pokryte śniegiem oraz przyozdobione lampkami wnoszą świąteczny klimat do wnętrza. W połączeniu z gwiazdami w ziemistych, naturalnych odcieniach oraz dekoracjami z naturalnych materiałów powstają przytulne aranżacje. Ten świąteczny trend doskonale pasuje zarówno do wnętrz w stylu boho, jak również skandi i cottage.

Choinki


Klasyczne święta – klasyczna czerwień

gwiazdy bożonarodzeniowe stanowią must-have


Dekoracje w kolorze czerwieni z pewnością u wielu przywołają wspomnienia z dziecistwa. Zamszowe gwiazdy, koniki na biegunach, dziadki do orzechów - żywy odcień czerwieni od zawsze związany jest z okresem świątecznym, przez co nazywany jest klasykiem.

Gwiazdy bożonarodzeniowe


Zimowa kraina

oświetlenie świąteczne do ogrodu


Gdy poręcze balkonowe i wejście do domu ozdobione są lampkami, choinka mieni się w ogrodzie, a figurki reniferów ustawione zostały przy wejściu do domu - to znak, że Boże Narodzenie wreszcie nadeszło. Za pomocą lampek choinkowych można stworzyć wspaniałe scenariusze świetlne na zewnątrz - do dekoracji można użyć tradycyjnych lampek choinkowych ub wykorzystać nowoczesne modele z inteligentnymi funkcjami. Oczywiście nie można zapomnieć o tradycyjnym wieńcu zawieszonym na drzwiach wejściowych, ten dodatek jest zwiastunem sezonu zimowego.

Dekoracje do ogrodu


  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 50-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

Zarejestruj się do newslettera i profituj!

90 Rabatu

* kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 550 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.