Kinkiety solarne

Solarne lampy ścienne to szczególna forma lamp solarnych

Lampy solarne są w sumie ulubioną formą oświetlenia zewnętrznego. Są dostępne w różnych wykonaniach: jako dekoracyjne lampy solarne, jako lampy solarne z grotem ziemnym i także jako solarne lampy ścienne i solarne reflektory ścienne. W przeciwieństwie do reflektora, który świeci kierunkowym, punktowym światłem, solarną lampę ścienną należy stosować, gdy potrzebne jest raczej rozproszone światło. Można je montować na wszystkich zewnętrznych ścianach domu, do strukturalnych aranżacji świetlnych i do zapewnienia bezpieczeństwa w ciemności. Szczególnie przy wejściach i wjazdach do domu lub na posesję solarne lampy ścienne mogą służyć lepszej orientacji.

Szczególne oświetlenie domu: solarne lampy ścienne

Dzięki solarnej lampie ściennej można poprawić m.in. widzialność tabliczek na drzwiach, numeru domu lub dzwonka. W nagłych przypadkach jest to szczególnie ważne, że numer domu jest dobrze rozpoznawalny przez służby ratunkowe. Tę widzialność można zapewnić solarną lampą ścienną lub też specjalną lampą do oświetlenia numeru domu. Także do oświetlenia tablic wszelkiego rodzaju - czy to gabinetu lekarskiego, tablicy firmowej lub reklamowej - solarne lampy ścienne są optymalnym rozwiązaniem.

Solarna lampa ścienna to uniwersalna lampa zewnętrzna. Jej cechą wyróżniającą jest to, że można ją dowolnie umieszczać na ścianie domu bez jakichkolwiek podłączeń do sieci. Warunkiem jest jednakże wystarczające światło słoneczne lub dzienne, które umożliwi naładowanie akumulatora w ciągu dnia. Jak wszystkie inne lampy solarne także solarna lampa ścienna posiada panel solarny, który w ciągu dnia ładuje się energią słoneczną, przekształca w prąd elektryczny i ładuje akumulator. Gdy się ściemni, lampa oddaje nagromadzoną energię ponownie w postaci światła.

  • 750.000 produktów w magazynie
  • 60-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł
22 307 14 83

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.03.2021.