Lampy biurkowe do biura

Polecane produkty w tej kategorii

  Lampka na biurko jest najważniejszym przyborem do pracy

  Istnieje wiele możliwości utrudniania sobie życia zawodowego. Jedną z najczęstszych jest zbyt słaba lampka na biurko. Proszę zatroszczyć się o optymalne oświetlenie swojego stanowiska pracy poprzez dodanie lampki na biurko, dopasowanej pod względem jasności oświetlenia i barwy światła dokładnie do Państwa sytuacji zawodowej i osobistych potrzeb. Tylko dzięki odpowiedniej lampce na biurko unikną Państwo przedwczesnego zmęczenia i szybko spadającej motywacji. Przy jej wyborze nie dajcie się Państwo oślepić wzornictwu, lecz w pierwszej kolejności zwróćcie uwagę na jej funkcjonalność. Wasze oczy będą Wam wdzięczne.

  Niezawodny pomocnik podczas pracy przy biurku: lampka na biurko

  Przy prawidłowym oświetleniu na stanowisku pracy, ważny jest zwłaszcza wybór właściwej lampki na biurko - i chodzi tu zarówno o kwestię wydajności świetlnej, jak i o wygląd tych lampek. Uchodzą one za wyposażenie wszechstronne i dlatego są niezbędne tak samo w biurach o dużych powierzchniach, jak i w małych pomieszczeniach biurowych. Cechy, które powinny charakteryzować idealną lampkę na biurko to duża wydajność świetlna połączona z niskim zużyciem energii.

  Lampka na biurko musi spełniać normy produkcyjne obowiązujące w świecie pracy

  W międzyczasie pojawiły się lampki na biurko, które zaprojektowano specjalnie do pracy przy monitorze i które zapewniają światło bez oślepiania. Oficjalnie określa się je mianem lamp do stanowisk pracy i muszą spełniać konkretne wymogi techniczne w zakresie oświetlenie i bezpieczeństwa. Do pracy przy monitorze natężenie oświetlenia lampki na biurko musi wynosić 300 luksów, aby na powierzchni roboczej wraz z oświetleniem ogólnym była jasność przynajmniej 750 luksów. Wymagania wobec lampek na biurko dla warunków pracy są określone przez Normę Produkcyjną DIN 5035-8 „Oświetlenie sztucznym światłem, część 8: oświetlenie stanowiska pracy; wymogi, zalecenia i kontrola”. Tylko wtedy, gdy lampka na biurko odpowiada tym wytycznym, jest ona rzeczywiście oświetleniem stanowiska pracy.

  Lampka na biurko coraz częściej jest elementem „Corporate Design” – tożsamości wizualnej firmy

  Przy wyborze kolorów i materiałów wyposażenia biura, do których należy także lampka na biurko, coraz częściej decyduje dziś także "Corporate Design". W wielu przedsiębiorstwach istnieją „kolory firmy”, które uwzględniane są w celu uzyskania jednolitego wizerunku firmy: od dywanu przy wejściu po lampkę na biurko. Tak więc lampka na biurko, jako część zróżnicowanego rozplanowania oświetlenia pomieszczeń biurowych, spełnia także funkcję reprezentacyjną. Niektóre z haseł dzisiejszych czasów brzmią: „Home-Learning“ lub „Home-Office“. Dlatego też wiele osób chce, także w sferze prywatnej - podczas pracy w domu, dysponować odpowiednią lampką na biurko. Można też wspomnieć, że istnieją nowoczesne rozwiązania, jak lampka na biurko, która może być stosowana także jako tak zwana lampa terapeutyczna. W tym celu należy jedynie skierować klosz lampki biurkowej-terapeutycznej do góry, tak aby całkowite spektrum światła lampki padało na twarz. Ponieważ badania medyczne dowiodły, że brak wystarczającej ilości światła może prowadzić do nastrojów depresyjnych, można za pomocą takiej lampki bardzo prosto wpleść w rytm dnia codziennego poprawiający nastrój świetlny prysznic.

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 50-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

  Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

  Zarejestruj się do newslettera i profituj!

  90 Rabatu

  * kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 550 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.