Lampy solarne dekoracyjne

Dekoracyjne lampy solarne - to cudowne efekty świetlne

Słońce czy też jego światło i jego ciepło są ważnymi źródłami energii dla człowieka. Także lampy mogą korzystać ze słońca i byćć zasilane energią słoneczną. Szczególnie popularne są między innymi dekoracyjne lampy solarne. Przy tym różnorodność dekoracyjnych lamp solarnych jest olbrzymia.

Bogaty wybór dekoracyjnych lamp solarnych

Dekoracyjne lampy solarne są dostępne w wielu różnych rodzajach: od latarni słonecznej, przez świecące kamienie, aż do świecących mebli zasilanych energią słoneczną lub kolumn świetlnych. Dekoracyjne lampy solarne są często stosowane przy basenach i oczkach wodnych - jako na przykład pływające kule, których światło tworzy na wodzie cudowne refleksy. Często stosuje się je także w formie szklanych świeczników.

Jak działa dekoracyjna lampa solarna?

Sposób działania dekoracyjnej lampy solarnej można wytłumaczyć następująco: lampa solarna posiada tak zwany moduł solarny, który w ciągu dnia ładuje się za pomocą światła słonecznego, dlatego lampy te uważa się powszechnie za nadzwyczaj efektywne energetycznie i proekologiczne. Ponieważ działanie dekoracyjnych lamp solarnych jest zależne od światła słonecznego, montuje się je przeważnie na świeżym powietrzu. Stosowanie na zewnątrz stawia przed nimi wymaganie posiadania stopnia ochrony przynajmniej IP44 (ang. "Ingress Protection", ochronę przed penetracją). Przy tym stopniu ochrony dekoracyjna lampa solarna jest zabezpieczona przed pryskającą wodą z wszystkich kierunków i przed ciałami obcymi, które są większe niż 1 milimetr.

Dekoracyjne lampy solarne to ozdoba na szczególne okazje

Także na szczególne wieczory, jak na przykład rocznica ślubu lub jubileusz firmowy pod gołym niebem, przydają się dekoracyjne lampy solarne. Uroczysty nastrój gwarantują na przykład lampy w kształcie pochodni słonecznych lub w kształcie kuli, a za szczególnie piękne uchodzą te z funkcją zmiany kolorów.

  • 750.000 produktów w magazynie
  • 60-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł
22 307 14 83 Usługa

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.03.2021.