Lampy solarne dekoracyjne

Polecane produkty w tej kategorii

  Lampy solarne ozdobne

  Kreatywne oświetlenie ogrodu bez użycia prądu

  Lampy solarne na taras

  Na jakie lampy solarne ozdobne panuje moda w ogrodzie?

  Kule i kostki to nadal najpopularniejsze formy stosowane na rabatach kwiatowych, tarasach itp. Dzięki nowoczesnym funkcjom, takim jak np. zmiana barw RGB, lampy solarne na taras świecą w ulubionych kolorach i sprawiają, że oświetlenie ogrodowe zyskuje zupełnie nowy, imponujący, indywidualny wymiar.

  Oprócz lamp w kształcie kuli i w formie kostki w ofercie outdoorowej można znaleźć reflektory ogrodowe, łańcuchy świetlne i latarnie.

  Na jakiej zasadzie działają lampy solarne?

  W oparciu o efekt fotowoltaiczny panel solarny lampy solarnej ozdobnej przekształca energię słoneczną w energię elektryczną, która następnie jest przechowywana w akumulatorze lampy. Czujnik zmierzchu lampy (lub ustawiony czas świecenia) dba o to, aby światło nie włączało się w ciągu dnia i aby lampa solarna przechodziła z trybu magazynowania na tryb świecenia dopiero po zapadnięciu zmroku.

  Wskazówka: więcej słońca to więcej energii, dlatego w idealnym przypadku panel powinien być skierowany na południe. Należy go również chronić przed kurzem i brudem oraz oczyszczać np. ze spadających liści.

  Lampa solarna ozdobna
  Lampy solarne dekoracyjne

  Jak długo trzeba ładować lampy solarne dekoracyjne?

  Do pełnego naładowania akumulatora wystarcza zwykle energia słoneczna zgromadzona w ciągu jednego słonecznego dnia. Jedynie po pierwszym uruchomieniu akumulator potrzebuje od 2 do 10 dni, aby zostać w pełni naładowany i zapewniać maksymalną moc.

  W pochmurne dni, a przede wszystkim w mniej słonecznych porach roku akumulatory mogą nie mieć możliwości pełnego naładowania. W razie mrozu i innych trudnych warunków pogodowych lampy solarne należy tak czy inaczej wnieść do pomieszczenia – gdyż nie są przystosowane do takich warunków.

  Jak długo świecą lampy solarne?

  To zależy między innymi od jakości wbudowanego akumulatora oraz pochłanianej energii słonecznej, czyli od poziomu naładowania akumulatora. Właśnie dlatego czas świecenia może wynosić od 5 do 20 godzin. W przypadku lamp solarnych ozdobnych jest to z reguły od 8 do 10 godzin.

  Aby uzyskać więcej informacji na temat lamp solarnych dekoracyjnych lub innych zagadnień związanych z oświetleniem, wystarczy zadzwonić do naszego zespołu doradców pod numer telefonu 22 307 14 83 lub – użyć formularza kontaktowego.

  Lampy solarne dekoracyjne
  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 50-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

  Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

  Zarejestruj się do newslettera i profituj!

  90 Rabatu

  * kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 550 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.