Lampy solarne z czujnikiem ruchu

Lampy solarne z czujnikiem ruchu: maksymalna oszczędność i efektywne stosowanie

Światło jest obiektem aranżacji, idealnym do tego, aby sprawić, że otoczenie domu rzeczywiście przyciąga spojrzenia. Zasada ta obowiązuje zarówno w odniesieniu do firmowej przestrzeni zewnętrznej, w której na przykład reflektor oświetla szyld firmowy, jak i przestrzeni prywatnej, w której przykładowo odpowiednio rozmieszczone oświetlenie ścieżki zmienia ją w atrakcję optyczną. Jednak światło potrzebne jest przede wszystkim do zwiększenia bezpieczeństwa i ewentualnie ułatwienia orientacji. Można wydajnie oświetlić wjazdy, dojścia do garażu i parkingi tak, aby uniknąć kolizji, zaś otoczenie schodów przy wejściu do domu powinno byś oświetlone w taki sposób, aby zapobiec potknięciom i niebezpieczeństwu zranienia. Ale takie oświetlenie nie jest potrzebne na stałe. Aby uniknąć niepotrzebnego zużycia energii, wynaleziono lampy solarne z czujnikami ruchu.

Lampy solarne z czujnikiem ruchu: światło wtedy, gdy jest potrzebne

Czujnik ruchu rejestruje ruch w zasięgu uwarunkowanym parametrami technicznymi produktu, jego miejscem i kierunkiem zamontowania. W momencie wykrycia ruchu światło włącza się. Może to być na przykład zbliżanie się samochodu osobowego do garażu lub pieszego do schodów. Zwykle w takim przypadku prąd zaczyna płynąć do żarówki, a ona wytwarza światło. Podstawowa zaleta tej żarówki to jej energooszczędność, a dodatkowym atutem jest fakt, że jest to lampa solarna z czujnikiem ruchu.

Maksymalna oszczędność dzięki lampom solarnym z czujnikiem ruchu

Lampy solarne z czujnikiem ruchu posiadają bowiem oprócz niego panel słoneczny, który sam gromadzi energię słoneczną. Jest ona więc gromadzona w akumulatorze i pozostaje do dyspozycji żarówki jako źródło jej energii – zupełnie bez podłączania do prądu. To, że żarówki LED prezentują się przy tym szczególnie pięknie, wynika z faktu, że LEDy potrzebują mało energii do działania, są bardzo odporne na częste przełączanie i mają długi okres użytkowania. Dzięki nim można zrealizować maksymalnie oszczędne i użyteczne rozwiązania oświetleniowe w przestrzeni zewnętrznej.

  • 750.000 produktów w magazynie
  • 30-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 500 zł
22 307 14 83

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.12.2019.