Lampy stojące w kształcie łuku

Lampy w kształcie łuku jako atrakcyjna dekoracja

Lampy w kształcie łuku istnieją już od lat 60-tych i nic nie przyczyniło się do spadku ich popularności. Co roku powstaje wiele nowych modeli lamp w kształcie łuku, które dalej powiększają ich asortyment i dopasowują się do nowoczesnej dekoracji wnętrz. Przy tym cechą szczególną lamp łukowych jest ich kształt, którego nie można pomylić z czymś innym. Przypominają one (jak sama nazwa wskazuje) łuk. Ten kształt ma dwie korzystne właściwości, po pierwsze światło lampy w kształcie łuku świeci zawsze z góry, co szczególnie do czytania jest bardzo dobre. Po drugie można w większości lamp łukowych zmienić kąt wygięcia, aby dopasować dekorację lub światło.

Aby za pomocą lampy w kształcie łuku stworzyć atrakcyjną dekorację, zaleca się takie jej ustawienie, żeby nie zniknęła za kanapą lub innym meblem. Zależnie od typu wykonania lampę łukową można stosować jako bezpośrednie lub pośrednie źródło światła.

Zalety i zakresy stosowania lamp w kształcie łuku

Największą zaletą lamp w kształcie łuku jest to, że są one dostępne w wielu różnych typach wykonania. Dzięki temu każdy może dla siebie i swojej dekoracji kupić właściwą i pasującą lampę łukową. Poza tym lampy w kształcie łuku są bardzo uniwersalne i można z nich korzystać po przestawieniu, jeśli to konieczne, w innym pomieszczeniu. Lampę w kształcie łuku można stosować wszędzie tam, gdzie jest potrzebne dekoracyjne i przyjemne światło. Przykłady stosowania lamp łukowych: pracownia, pomieszczenie do studiowania ale także salon. Jeżeli więc szukają Państwo ogólnie stosowanego źródła światła, które jest zarówno dekoracyjne jak i uniwersalne, powinni się Państwo zdecydować na taką lampę.

  • 750.000 produktów w magazynie
  • 30-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 500 zł
22 307 14 83

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.12.2019.