Lampy sufitowe do hotelu

Polecane produkty w tej kategorii

  Lampa sufitowa – to dobre oświetlenie podstawowe

  Mianem lamp sufitowych określa się takie lampy, które są montowane na suficie lub w suficie. Zależnie od rodzaju konstrukcji można jeszcze rozróżnić oprawy sufitowe natynkowe lub oprawy wpuszczane. Głównym zadaniem lamp sufitowych jest oświetlenie podstawowe pomieszczenia, tzn. zapewnienie jednolitego i równomiernego oświetlenia. Lampy sufitowe są tym samym odpowiedzialne za to, żeby ludzi i obiekty w oświetlanym pomieszczeniu można było rozpoznać i zobaczyć.

  Lampy sufitowe w biurach i w salonach sprzedaży

  Także w ramach oświetlenia biura właściwe lampy sufitowe są nader ważne, ponieważ z reguły także tam zapewniają one oświetlenie podstawowe. Do biur wymaga się oświetlenia ogólnego o natężeniu minimum 500 lux. W strefach, w których wykonuje się mniej wymagające prace, np. przy kserokopiarce, wymaga się tylko 300 lux. Zazwyczaj lampy sufitowe są uzupełniane jeszcze za pomocą oświetlenia miejsc pracy, np. specjalnych lamp stojących. Zarówno wobec lamp sufitowych jak i oświetlenia miejsc pracy przy komputerze obowiązuje zasada: nie może dochodzić do oślepiania przy monitorze.
  Podczas gdy w biurach właściwe oświetlenie tworzy warunki pracy, które nie wywołują zmęczenia i zwiększają produktywność, w salonach sprzedaży odpowiednie lampy sufitowe przyczyniają się do wzrostu obrotów. W przypadku oświetlenia biur i sklepów często wygląd lampy sufitowej schodzi na plan dalszy, ponieważ jej główne zadanie polega na dostarczaniu odpowiedniego światła, a design nie jest tak ważny. Ze względów ekonomicznych - zarówno w biurze jak i w sklepie - nie wolno zaniedbywać sprawy wyboru właściwej lampy sufitowej.

  Nasza pomoc na rzecz wyboru właściwej lampy sufitowej

  Jeżeli mają Państwo jakieś pytania lub potrzebują porady w zakresie doboru właściwego oświetlenia biura lub miejsc pracy, proszę nie wahać się i pytać naszych kompetentnych pracowników działu obsługi klienta. Chętnie pomożemy Państwu podczas projektowania oświetlenia do Państwa biura lub salonu sprzedaży.

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 50-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

  Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

  Zarejestruj się do newslettera i profituj!

  90 Rabatu

  * kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 550 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.