Lampy sufitowe do hotelu

Lampa sufitowa – to dobre oświetlenie podstawowe

Mianem lamp sufitowych określa się takie lampy, które są montowane na suficie lub w suficie. Zależnie od rodzaju konstrukcji można jeszcze rozróżnić oprawy sufitowe natynkowe lub oprawy wpuszczane. Głównym zadaniem lamp sufitowych jest oświetlenie podstawowe pomieszczenia, tzn. zapewnienie jednolitego i równomiernego oświetlenia. Lampy sufitowe są tym samym odpowiedzialne za to, żeby ludzi i obiekty w oświetlanym pomieszczeniu można było rozpoznać i zobaczyć.

Lampy sufitowe w biurach i w salonach sprzedaży

Także w ramach oświetlenia biura właściwe lampy sufitowe są nader ważne, ponieważ z reguły także tam zapewniają one oświetlenie podstawowe. Do biur wymaga się oświetlenia ogólnego o natężeniu minimum 500 lux. W strefach, w których wykonuje się mniej wymagające prace, np. przy kserokopiarce, wymaga się tylko 300 lux. Zazwyczaj lampy sufitowe są uzupełniane jeszcze za pomocą oświetlenia miejsc pracy, np. specjalnych lamp stojących. Zarówno wobec lamp sufitowych jak i oświetlenia miejsc pracy przy komputerze obowiązuje zasada: nie może dochodzić do oślepiania przy monitorze.
Podczas gdy w biurach właściwe oświetlenie tworzy warunki pracy, które nie wywołują zmęczenia i zwiększają produktywność, w salonach sprzedaży odpowiednie lampy sufitowe przyczyniają się do wzrostu obrotów. W przypadku oświetlenia biur i sklepów często wygląd lampy sufitowej schodzi na plan dalszy, ponieważ jej główne zadanie polega na dostarczaniu odpowiedniego światła, a design nie jest tak ważny. Ze względów ekonomicznych - zarówno w biurze jak i w sklepie - nie wolno zaniedbywać sprawy wyboru właściwej lampy sufitowej.

Nasza pomoc na rzecz wyboru właściwej lampy sufitowej

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania lub potrzebują porady w zakresie doboru właściwego oświetlenia biura lub miejsc pracy, proszę nie wahać się i pytać naszych kompetentnych pracowników działu obsługi klienta. Chętnie pomożemy Państwu podczas projektowania oświetlenia do Państwa biura lub salonu sprzedaży.

  • 750.000 produktów w magazynie
  • 60-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł
22 307 14 83 Usługa

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.03.2021.