Lampy sufitowe szklane

Lampy sufitowe ze szkła

Szkło jest jednym z niewielu materiałów, które nie zmienia się także przez dłuższy okres czasu. Szkło nie rdzewieje, nie murszeje i nie zmieni swojego raz otrzymanego kształtu. Być może dlatego należy ono do najbardziej ulubionych materiałów do produkcji lamp sufitowych. Lampę sufitową można wykonać z różnych rodzajów szkła. Rodzaj szkła decyduje o własnościach lampy.

Mleczne szkło zapewnia ciepłe rozproszone światło. Dlatego lampy sufitowe z mlecznego szkła są często stosowane w sypialniach lub w salonie.

Natomiast szkło kryształowe mocno załamuje światło. Lampa sufitowa tworzy czarujące efekty świetlne na ścianach i staje się prawdziwym dziełem sztuki.

Triplex jest szkłem klejonym z trzech warstw. Najczęściej warstwa szkła mlecznego znajduje się pomiędzy dwoma warstwami szkła kryształowego. Wewnętrzna warstwa szkła kryształowego zapewnia równomierne rozproszenie światła w całej oprawie lampy sufitowej. Mleczne szkło gwarantuje ciepłe przyjemne światło. W ten sposób osiąga się wyższą wydajność świetlną a oprawa lampy sufitowej jest szczególnie podkreślona.

Producenci i designerzy wykorzystują te różne właściwości szkła, aby tworzyć zupełnie różne modele lamp sufitowych. Od prostej półmisy, poprzez lampy ścienne ze szkłem zdobionym, aż do prawdziwych dzieł sztuki oświetleniowej.

Urocze przykłady znajdą Państwo także w naszej kategorii lampy wiszące kryształowe lub designerskie lampy wiszące.

Zapraszamy, opłaca się zajrzeć.

  • 540.000 produktów w magazynie
  • 30-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 500 zł
22 307 14 83

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.12.2019.