Lampy wiszące industrialne / loft

Polecane produkty w tej kategorii

  Lampy wiszące industrialne

  Fascynacja atmosferą loftu

  Betonowa lampa wisząca Lindby
  Czarna lampa wisząca Lindby
  Lampa wisząca Steinhauser
  Czarna lampa wisząca Lindby

  Które lampy wiszące industrialne są najmodniejsze?

  Stale pojawiają się nowe lampy wiszące w stylu industrialnym. Nie wystarczą już aranżacje z wykorzystaniem zaworów, rur i odpryskującego lakieru. Dzisiaj styl industrialny tworzy fuzję z aktualnie obowiązującymi trendami. Minimalizm, wzornictwo klatki czy nostalgia miedzi nadają nowym projektom fabryczny charakter. Oprócz metalowych lamp bardzo modne są lampy z betonu, których surowa struktura i spokojna szara kolorystyka idealnie współgra ze stylem industrialnym.

  Wskazówka: do otwartych lamp wiszących loft idealnie pasują żarówki filament. Przypominają z wyglądu żarówki węglowe, zapewniają więc pożądaną atmosferę vintage.

  Na jakiej wysokości powinna się znajdować lampa wisząca w salonie?

  Ze względu na swój miejski charakter lampy wiszące loftowe stanowią centralny punkt w salonie. Jeśli mają zapewniać oświetlenie ogólne, warto pamiętać, aby minimalna odległość od podłogi wynosiła 2 m. Jeśli natomiast lampa wisząca ma np. oświetlić i wyeksponować mały stolik, to wysokość może być dowolna.

  Jaka wysokość nad stołem jest optymalna w przypadku lampy wiszącej?

  Dzięki zawieszeniu lampa wisząca loft powinna znaleźć się nad stołem zawsze są na wysokości oczu. Odległość pomiędzy blatem stołu a dolną krawędzią klosza powinna wynosić około 80 cm lub więcej, tak aby na siedząco można było bez problemu widzieć osobę znajdującą się naprzeciwko i aby przy wstawaniu nikt nie uderzył się w głowę.

  Biała lampa wisząca Eglo

  Aby uzyskać więcej informacji na temat lamp wiszących industrialnych, innych modnych lamp lub zagadnień związanych z oświetleniem, wystarczy zadzwonić do naszego zespołu doradców pod numer telefonu 22 307 14 83 lub użyć formularza kontaktowego.

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 50-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

  Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

  Zarejestruj się do newslettera i profituj!

  90 Rabatu

  * kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 550 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.