Oświetlenie meblowe napowierzchniowe

Oświetlenie meblowe napowierzchniowe - nadaje Państwa meblom szczególną aurę!

Oświetlenie meblowe napowierzchniowe, jak już sama nazwa wskazuje, montowane jest na powierzchni mebla. W przeciwieństwie do oprawy meblowej wpuszczanej, oświetlenia meblowego napowierzchniowego nie wpuszcza się w mebel, dlatego zajmuje ono więcej miejsca. Oświetlenie meblowe napowierzchniowe jest nie tylko praktyczne, jeżeli chodzi o oświetlenie ciemnych zakątków w regałach, gablotkach lub szafach, lecz w prawdziwym tego słowa znaczeniu stawia ono Państwa meble we właściwym świetle.

Ponieważ oświetlenie meblowe napowierzchniowe montowane jest najczęściej na drewnie, należy bezwzględnie uważać na symbol ochrony przeciwpożarowej "M". Ten znak kontrolny gwarantuje, że wydzielanie ciepła przez lampę nie stanowi zagrożenia pożarowego dla drewnianej powierzchni mebla.

Niedrogie i bezpieczne: Oświetlenie meblowe napowierzchniowe LED

Najbardziej praktyczne i najmniej skomplikowane jest stosowanie także do oświetlenia meblowego napowierzchniowego nowoczesnych diod świecących (LEDs) Ponieważ praktycznie nie wydzielają ciepła, gdy się je włącza, nie ma także niebezpieczeństwa, że mebel, do którego są przymocowane, zapali się. Kolejną zaletą oświetlenia meblowego napowierzchniowego jest możliwość różnorodnych barwnych aranżacji świetlnych, wynikających z dużej palety barw LED. Oświetlenie to wyposażone w LED, przeobraża każdą szafę, gablotkę lub regał w prawdziwy cud światła i barw.

Oświetlenie meblowe napowierzchniowe - tworzy nastrój w każdym pomieszczeniu

Niezależnie, czy w regałach na książki małej biblioteczki lub przy gablotach, w których są wystawione puchary - oświetlenie meblowe napowierzchniowe spełnia zawsze jednocześnie wiele zadań. Tworzy akcenty świetlne i rozprasza jednocześnie pośrednie światło, które zapewnia przyjemną atmosferę w całym wnętrzu. W naszym asortymencie, wśród różnorodnego oświetlenia meblowego napowierzchniowego - od klasycznych okrągłych opraw do kolorowych listew świetlnych LED Lightstrip - znajdzie się zawsze coś odpowiedniego dla każdego gustu.

  • 750.000 produktów w magazynie
  • 60-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł
22 307 14 83 Usługa

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.03.2021.